Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki ez az ember és miért...

Ki ez az ember és miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Pár éve találkoztam egy emberrel akivel az első pillanattól éreztem, hogy valami dolgom van és ez nem akármilyen találkozás. Úgy alakult, hogy párkapcsolat sosem lett közöttünk és jó ideje már semmilyen kapcsolat nincs.

Miatta találkoztam emberekkel, akik miatt másokkal, akik miatt megint másokkal, tehát közvetetten miatta ismertem meg számomra máig nagyon fontos embereket.

Életcélom sem volt sosem, de vissza tudom vezetni addig a találkozásig, hogy most azt a munkát csinálom amit életcélomnak érzek mindent beleadva szívvel lélekkel.


Mégis amikor nem a munkám köt le vagy nem vagyok körülvéve ezekkel az emberekkel, de kicsit még akkor is, van bennem felé egy olyan hiányérzet amit nem értek és nem tölt ki semmi más.

MIÉRT?

Ha neki az volt a feladata az én életemben, hogy eljussak miatta másokhoz, eljussak miatta oda, hogy azt érzem, van értelmes életem, akkor miért nem lépek túl rajta lélekben?

Nem vagyok magányos és szeretetlen mert hát én se várok éveket a semmire.

De akkor e szerint még van vele valami dolgom? Mert én úgy érzem, van. Lehet, hogy ő nem érzi, nem akarja vagy nem meri érezni, vagy nem tudja?


Tehát lehet egy ilyen intenzív dolog teljesen egyoldalú?


Sokszor már arra gondolok bárcsak inkább ne találkoztam volna vele, éltem volna egy átlagos életet átlagos munkával és érzelmekkel, inkább, mint ez a valami, ami nem tudom, mi, és miért vele, és velem?


Az én oldalamról olyan, mint az ikerláng vagy lélektárs kapcsolatok leírásai, amikben nem tudom hiszek e vagy sem, de látszólag tényleg csak az én oldalamról. Valaki, aki ért hozzá, tud segíteni? Bármit, valami magyarázatot, vagy mit tegyek, nem tudom.


2016. nov. 13. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
1.ne olvass ilyen témájú könyveket,.unatkozó emberek írják hülyíthető alanyoknak!2:a megcsalás sokakkal fordul elő,van amelyik párkapcsolat elbírja,van amelyik nem...3:ha jól értem,akkor úgy érzed,hogy kihagysz valamit az életedből ha nem lépsz át egy pontot azzal az illetővel?Még az is lehet,hogy nem ismered eléggé,és a fantázia világodban létezik csupán egy kép róla,és erre alapozod az egészet?
2016. nov. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pár évig barátok voltunk, csak párkapcsolat nem volt közöttünk. Bár nem olyan közeli barátok. Szóval nem az ismereten vonz, meg ezt a korszakot illik kinőni egy idő után és szerintem én már rég túl vagyok az ilyen tini rajongáson.

Megcsalás?? Semmiféle megcsalás nem történt.

Annyit még lehet, hozzáfűzök, hogy ilyen furcsaságok történtek, mint például, amíg még barátok voltunk és néha néha találkoztunk. Egyszerre betegedtünk meg, egyszerre és napra pontosan ugyanaddig voltak ugyanolyan problémák az életünkben, úgy, hogy ezt közben nem tudtuk, csak mikor utólag beszéltünk róla.

Nem tudom, van-e ezeknek jelentősége.

De azért írtam ebbe a kategóriába, mert ilyen megközelítésből keresem a választ, úgyhogy légyszi inkább olyan írjon, aki hisz ebben és így gondolkozik.

Neked is köszi, hogy legalább válaszra méltattál és elmondtad ami eszedbe jutott.

2016. nov. 14. 00:08
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és máig megérzem mikor szomorú boldog stb. Bár ma már nem tudok róla megbizonyosodni, de régen mindig bebizonyosodtak ezek a fajta megérzéseim utólag.
2016. nov. 14. 00:11
 4/9 anonim ***** válasza:
a megcsalás nem történt meg,de afelé haladsz,erre írtam amit írtam...de úgy látom ,te azt szeretnéd a válaszokban leírva látni ,amit hallani AKARSZ... .szerintem felesleges köröket írsz,vagyis én hiába mondok neked bármit...véleményem: ismerek ilyen két embert,és nem tudtak megmaradni egymás mellett,legalább is együtt voltak pár évig,de szétmentek..aztán hogy most hol vannak ,arról nincs tudomásom.
2016. nov. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít minden. Vágysz rá. Keresd fel.
2016. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Írj privátot ha gondolod, megbeszéljük! Én is és egy jó barátom is hasonló helyzetben van, jönnek lassan az okok! Igen dolgod van vele! Neki sem jelentéktelen ez az egész, csak valamiben még fejlődnötök kell ahhoz, hogy együtt legyetek! Vagy neked vagy neki vagy mindkettőtöknek! Ezt kell "csak" kideríteni! ;)
2016. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, kérlek szépen, írj privátot! :)
2016. nov. 14. 23:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagyis írok akkor én mindjárt.
2016. nov. 14. 23:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Életemben több ilyen ember is volt. Ők akkor, abban az életszakaszban nagyon fontos szerepet töltöttek be az életemben, de csak annyit, hogy eljuttassanak valahová, ahová el kellett jutnom. És amikor ide eljutottam, akkor találtam meg az IGAZI társamat, akivel már kölcsönös is a dolog. Ő az igazi lélektársam, a korábbiakról csak azt hittem, hogy lehetnek azok. (Ők valószínűleg a lélekcsoportom tagjai, hiszen fontos szerepet töltöttek be az életutamban, a fejlődésemben.)
2016. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!