Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mitől lehetnek ezek a rossz...

Mitől lehetnek ezek a rossz érzések gyerekekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék majd gyereket de rossz érzéseim és félelmeim vannak ezzel kapcsolatban és nem tudom az okát.


12-13 éves korom óta szeretnék gyereket és ahogy idősebb vagyok, egyre jobban. Szinte havonta vannak ilyen álmaim. Ezeket az álmokat nem boldogság hanem inkább semlegesség vagy félelem járja át, de nem olyan félelem mint egy rémálmot.

Ami az álmok érdekessége az az, hogy a gyerek mindig fiú és 0-6 hónap körüli, a szüleim sosem tudnak róla még akkor sem ha látnak engem terhesen. És mindig rövidek az álmok, ritkán történik benne valami. Egyszer ikreket szültem és valaki rábeszélt, hogy adjam oda őket de meggondoltam magam és menekülnöm kellett az újszülött ikreimmel, egyszer véres volt a csecsemő. A többiben nem történik semmi, csak fekszik az ágyon vagy még a hasamban van.

Kiskoromban mindig azt mondtam, hogy árva gyerekeket akarok majd örökbe fogadni, pedig szerintem óvodás koromban azt sem tudtam, hogy ez mit jelent hiszen nem volt ilyen gyerek a környezetemben. Egyébként nevelőszülő is szeretnék lenni. A gyerekektől mindig nagyon elérzékenyülök és nagyon a szívemen viselem a sorsukat. Gondoskodó vagyok és szeretek jót tenni másokkal.

Most 20 éves vagyok és van barátom akivel néhány éven belül szeretnénk gyereket (többet is majd) de nem félek, hanem rettegek attól vagy érzem, hogy nem lehet saját gyerekem. Nem tudom miért van ez bennem de próbálom hessegetni a gondolatot, nehogy bevonzzam. Vagy az, hogy összejön és elmegy. Attól is félek, hogy ha ezzel kapcsolatban elmennék egy nőgyógyászhoz, ő is azt mondaná, hogy nem lehet. Ez lenne nekem talán a legnagyobb fájdalom az életben.

Kicsit betegesnek tartom már ezt az érzést és hiszek a reinkarnációban és karmában. Lehet, hogy előző életemben egy olyan ember voltam aki ártott a gyerekeknek vagy valami rosszat tett? És azért érint meg ennyire a dolog? Mit tehetnék, hogy ne érezzem ezt? Nagyon elszomorít néha.


2016. nov. 16. 22:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy normális, teljes családban nőttem fel és van egy nővérem.
2016. nov. 16. 22:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Te nem hiszem, hogy rossz anya leszel. Bár mások is képesek lennének ennyire túlgondolni, de sajnos a többség nincs túl magas szellemi szintem. Többnyire a "Durr bele, azt viszlát; majd lesz valahogy" genetika a gyakori. Figyelj meg "családokat". Látni fogod, hogy sokaknál csak jobbak lehettek. Nem filózz azon, hogy mi van, hogyha nem lehet. Inkább azt fogadd el, hogy olyan nem is létezhet!
2016. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:

Lehet akár előző életes dolog is, de nem feltétlenül azt jelenti, hogy rosszul bántál a gyerekekkel. Az is lehet, hogy elvesztettél egyet bármi okból kifolyólag, és onnan a félelem.

Ezek ellenére elsősorban a mostani életedben keresném a választ ezekre a félelmekre. Mi miatt félsz ettől? Történt a családotokban valami gyerekkel kapcsolatos negatív dolog? Akár gyerekkorodig visszamehetsz, mert azok a dolgok is hatással vannak ránk.

A félelem vonzza a félelem tárgyát, szóval ezeket a rettegéses gondolatokat ki kellene iktatnod mindenképpen.

2016. nov. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok beképzeltnek tűnni emiatt, de én is úgy gondolom, hogy mi jó szülők leszünk :D mindketten vajszívűek vagyunk, néha talán túlságosan is.

#3 Erre én is gondoltam, hogy lehet, hogy éppen elveszítettem valamiért. Nem tudom.

Azt tudom, hogy akár csecsemőkorig visszamenőleg alakulhatnak ki bennünk dolgok, hiszen már akkor formálódik a személyiségünk de teljesen normális családban nőttem fel. Van apukám, anyukám, nagyszüleim is, testvérem is van. Nem volt soha veszekedés, normálisan neveltek minket és szerettek. Nem hallottam kiskoromban semmiféle tragédiáról, de még csak más gyerekekről se nagyon. Nem voltak a környéken velem egyidősek, csak 4-5 vagy több évvel idősebbek. Az óvodában meg nem emlékszem, hogy bármi is történt volna. De ha igen, azt már biztosan hallottam volna a szüleimtől. Ezért nem tudok mire gondolni már.

2016. nov. 17. 11:38
 5/5 A kérdező kommentje:

Most éjjel három dolgot is álmodtam.

Az első az volt, hogy egy bölcsőhalált halt csecsemőt tartottam a kezemben (valószínűleg az enyém volt). A második az, hogy egy házban állt a víz, szerintem árvíz volt és egy férfi belefolytotta a kisbabáját a vízbe... nem csinált semmit csak arccal lefelé belerakta a vízbe. Láttam, de nem tettem semmit, mellette pedig egy nő sírt. A harmadik pedig kicsit más, de az volt, hogy egy tizenéves fiú egy erdőben volt és valamit csinált, majd mikor látta, hogy jönnek elszaladt de hátba lőtték. Odamentem hozzá de nem halt meg csak fájdalmai voltak. Azután nem tudom mi történt. Ezek csak ilyen rövid álmok voltak. De most 3 is egyszerre!

2016. nov. 24. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!