Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik szerint nincs lélek,...

Akik szerint nincs lélek, azok szerint a pszichológus mit kezel?

Figyelt kérdés
Nem is hallottam még olyan emberről a környezetemben,aki ne hitt volna a lélekben..pedig sok különböző ismerősöm van,és nagyon meglepődtem,hogy vannak emberek,akik nem hiszik el,hogy van lélek?Hát azt mindenki érzi,nem?Én azt hittem..de itt a pszichológia (lélektan) akkor ez most a nemlétező valaminek a tana??Hogy is van ez?
2010. máj. 3. 21:38
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
nem,ez volt az egyetlen,de én kizárom..ki sem mertem dugni éjszaka az orromat a szobából,mert ezek mellett mindíg csörömpölés a konyhában,meg léptek az előszobában.ezért kizárom az alvajárást,nappalig,ki sem mozdultam..soha nem jártam alva,ez teljességgel lehetetlen.meg arra a régi nyikorgó két méteres ajtóra tuti felkelek,ha megmozdul..ja és nem is volt egyszerű kinyitni..
2010. máj. 13. 22:34
 32/36 A kérdező kommentje:
az is fura lenne,ha a 120nm-es lakás egyik részéből a másikba tolnám a faszéket a faparkettán,és nem ébredek fel közben a csikorgásra..
2010. máj. 13. 22:37
 33/36 anonim ***** válasza:
Hangokat én is sokszor hallottam, de soha nem derült ki mi volt az. Amikor biztos voltam benne, hogy hallottam, pl. mintha összetört volna valami, kimentem megnézni, de semmi. A székre nem találok logikus magyarázatot :(
2010. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
én sem...és köszi
2010. máj. 15. 21:23
 35/36 tollbogre ***** válasza:
7. Az animistak pont azok, akik hisznek a lelek letezeseben. Mielott ilyeneket allitasz legyszives nezz utana.
2017. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Tudom hogy sok idő eltelt a kérdésed óta, de én csak most találtam meg, nézd el nekem.

Nincs lélek, csupán illúzió. Sokan szeretnék nyugtatgatni magukat hogy a halál után is fennmaradnak valamilyen formában, de akárhogy próbáljuk szépíteni, halálunk után megszűnünk létezni (és ezt úgy írom, mint aki 30 évig vallásos volt és hitt a lélekben, meg a természetfeletti dolgokban). Stephen Hawking szerint amit mi léleknek hiszünk, az csupán agyunk működésének bonyolult eredménye, semmi több.

Ami a természetellenes jelenségeket illeti, egy dologra tudok gondolni: valaki zaklatott téged. Valószínűleg valaki el akart üldözni abból a lakásból, volt hozzá kulcsa, éjszakánként besurrant mikor aludtál és ő csinálta neked a zajokat, meg az elmozdításokat.

2018. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!