Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ő lehet az ikerlángom? Vagy...

Ő lehet az ikerlángom? Vagy lélektárs? Légyszi segítsen aki ért hozzá.

Figyelt kérdés
Nem sokat foglalkoztam ilyen témákkal, de van egy különleges ember az életemben aki miatt kicsit utánaolvastam ilyen dolgoknak és nagyon megköszönném ha valaki aki jobban ért ehhez elmondaná, hogy mégis mi lehet ez. Megpróbálom röviden leírni a történetünket. Tehát ezt a személyt már régebben is ismertem névről illetve látásból, de akkor még abszolút nem néztem úgy rá, főleg hogy akkor épp volt valakim (az első szerelmem). Majd aznap mikor szakítottam az akkori párommal úgy alakult, hogy este láttuk egymást Vele. És mikor megláttam olyan volt mintha bennem felkapcsolták volna a villanyt...hogy te jó ég eddig miért nem vettem észre? A következő napokban pedig nagyon sokszor eszembe jutott, majd egy közös barát által kiderült, hogy ő sem tud azóta kiverni a fejéből, így elkezdtünk beszélgetni. Annyira jókat beszélgettünk, annyira egy hullámhosszon voltunk, hogy szinte el se hitte egyikünk sem. Végülis összejöttünk és az elején csodálatos volt minden. De sajnos ő akkoriban nagyon rossz időszakban volt, tele problémákkal és hiába láttam az értékeit, a nehézségek egyre messzebb sodorták és nem jó fele. Így beláttam, hogy ez így nem működik és szakítottam. 2 hónapot voltunk együtt és ez volt 1 éve és azóta nem is beszéltünk egyáltalán, de mégsem tudtam soha igazán elfelejteni (pedig közben volt egy fél éves kapcsolatom is) és éreztem, hogy ő sem engem. Tudtam, hogy különleges vagyok számára és gondol rám ahogy én is rá. Ebben az egy évben nem beszéltünk mégis azt érzem kommunikáltunk valahogy. Elég nehéz megfogalmazni...apró dolgok, jelek. Mintha éreznénk egymást. Mikor együtt voltunk akkor is annyira rá voltam hangolódva, mindig tudtam mit gondol, mit érez. Mostanában is sokat gondoltam rá és legbelül azt kívántam bárcsak jelentkezne..és egyszer csak megjelent az üzenete 1 év után a semmiből. Még a szakításunk után sokszor reménykedtem, hogy egyszer talán tisztán lát majd és átértékel dolgokat és megváltozik. És most pár napja elmondta ezeket a dolgokat, amit reméltem, hogy egyszer majd észrevesz és rájön. Olyan melegséggel tölt el, hogy újra beszélünk. Ugyanakkor félek, hogy hiába köztünk ez a megmagyarázhatatlan vonzalom és kötelék, van egy olyan érzésem is, hogy mi sosem fogunk működni egy párként a gyakorlatban...vagy csak talán még mindig fejlődnünk kell?
2017. jan. 1. 12:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy hogy az ikerlángod -e vagy nem?Azon agyalni, hogy ha az,akkor biztos csodás dolgok jönnek és akkor megéri beszélni vele.Viszont ha valaki azt mondja, nem nem az ikerlángod, akkor meg hagyod az egészet a fenébe.Ettől teszed függővé a kapcsolatot? Butaság. Ha az ikerlángod, akkor teszel mindenre, csak ő kell. Ezzel egyetértek. Ha papagáj ül a fején az se fog érdekelni.
2017. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ettől függ a kapcsolatunk alakulása csak egyikünk sem érti, hogy mi ez a megmagyarázhatatlan kapocs köztünk és szimplán kíváncsi voltam :)
2017. jan. 28. 07:00
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs, ha szemét voltam. Egyikőtök sem érti? Jó neked, ha ilyet megtudsz beszélni vele. Attól én is félek, mert nekem még karmám sincs senki más férfival(legalább is ezt mondták, de elég valószínű, hogy így is van), nekem ez az egy esélyem lenne a boldogságra. De legalább nagyon tudok örülni, ha boldog vagyok, és tudom milyen boldogtalannak lenni, így azt is észreveszem,ha boldog vagyok. Az is kérdés, hány éves vagy.Vonzás, taszítás, vonzás végül elvileg.Lehet még most, nem majd később. Érzed a feltétel nélküli szeretet? Az elfogadást,és hogy bárhogy is viselkedjen veled akkor is őt szereted(nem azért,mert mazochista vagy), és nincs szükséged senki másra, csak rá?Lehet még meg kell tapasztalnia pár dolgot, ahogy neked is.
2017. jan. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És mégvalami. Sztem ne olvasgass túlsokat a témában, mert minden oldalon más vélemény van. Van egy sokkal jobb megoldás a problémádra. Keress fel egy tisztán látót, ha ennyire érdekel, lehetőleg valakit, akinek tényleg van képessége, ajánlja valaki. Bár nem biztos hogy most azonnal kéne, mert amit nem tudhatsz azt nem fogja megmondani.:) Esetelg akkor amikor már bolondnak gondolod magad, hogy ennyire vágyódsz valaki után.
2017. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!