Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki hisz a reinkarnacioban az...

Aki hisz a reinkarnacioban az hány éve (s kora óta), és minek a hatására?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 00:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"És a kutakodásom igazolta azt, amit abban láttam, és előtte nem ismertem."

Végre egy igaz állítás az ezóban!

Ha valaki kutakodik, olyan ismeretekre tesz szertm amik addig hiányoztak neki.

Ez a kutakodás lényege, de ennek semmi köze az ezotériához!

2017. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én nem vagyok teljesen biztos benne, de gyanús, hogy folyamatosan déjá vum van... Persze ez mást is jelenthet.
2017. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
11 éves koromban láttam magam holtan. Egy felakasztott, kb. 4-5 éves gyerekként. Kicsit durva, és nehéz felfogni még ma is, 13 év elteltével, de teljesen éber állapotban, jelenleg is abszolút reálisan gondolkodva is csak ebben tudok hinni. Volt munkatársam nagyon mélyen benne van ezekben a dolgokban, én a vezetője voltam, és egyszer megkért, hogy egy kicsit maradjak ott vele beszélni, akkor mondta, ő látja rajtam, hogy "idős lélek" vagyok, és már volt előző életem. Akkor mondott még sok egyéb dolgot is rólam, amit senki nem tud... Igazából nyitott vagyok, de vannak mindig kétségek.
2017. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem állítom, hogy hiszek benne, de Dr. Michael Newton, Lelkünk útja I. című könyve nagyon elgondolkodtató. Nem vetem el ezt a lehetőséget sem.
2017. febr. 20. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
# 11: Azért itt ennél többről van szó, nem ismeretszerzésről, hiszen a válaszadónak volt egy személyes tapasztalata, amiről úgy vélte, igaz és a tapasztalat igazolására (vagy cáfolatára) végzett kutatást. Ezt úgy nevezik, hogy bizonyítás.
2017. febr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!