Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A satanak koszonheto hogy...

A satanak koszonheto hogy olyan depresszios vagyok mar hogy meg akarok halni emberekel nincs kedvem beszelni?

Figyelt kérdés
meg a hazbol se akarok kimenni. vagy nincs satan illetve gonosz??? ha megis letezik a gonosz hogy uzzem el???
2016. nov. 10. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Leginkább úgy hogy megtanulsz helyesen , magyarul fogalmazni.
2016. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Fakkensajsze ***** válasza:
Máshol keresd az okát,sátán nem gonosz!csak a keresztény isten szemében mert őt árulta el nem minket!ez biztos bocsi de telón nincs kedvem regényt írni
2016. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Lelki okai vannak. Egy lelki-búvár kell neked.
2016. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én értelmezésemben a sátán nem a gonosz szimbóluma, hanem az ego, az emberi természet, ami felülkerekedik a tudatalattin és megakadályoz a teljességben.

Ebben az értelmezésben vicces, de igen, a sátán az oka a depressziódnak.

A te értelmezésedben nem.

Viszont, egy pszichológusra vagy pszichiáterre mindenképp szükséged van.

2016. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Te vagy az oka!
2016. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Szólj neki: Távozz tőlem sántán!
2016. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ti mire válaszoltok?

Azt irja , satanak , nem SÁTÁN.

2016. nov. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Valóban. Én még nem hallottam olyat, hogy "A Serial ATA (Serial Advanced Technology Attachment) vagy SATA busz egy számítógépes pont-pont kapcsolat, amelyet adatok továbbítására terveztek a számítógép és a tároló eszközök között (tipikusan merevlemezek és optikai meghajtók számára)." depressziót okozott volna, de láttam már önmagukból kifordult elméket, úgyhogy minden lehetséges.


(Köszi, röhögök amúgy.)

2016. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen
2016. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Most idéznék a Lucifer című sorozatból szabadfordításban

"Miért mindig engem hibáztatnak minden apró bukásukért? Mintha nem lenne jobb dolgom mint a vállukon üldögélni és olyan dolgokra kényszeríteni őket amiket visszataszítónak találnak. "Oh, az ördög tetette velem" Soha nem kényszerítettem senkit semmire"

A lényeg, az emberek hajlamosak a hibáik másra kenni hogy elmondhassák "ez nem az én hibám, más tette ezt velem, én nem tehetek semmiről" és így ne érezzék magukat felelősnek a helyzetért.

2016. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!