Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért érzem úgy, hogy ezt az...

Miért érzem úgy, hogy ezt az életet már éltem korábban?

Figyelt kérdés
Pont ezt az életet, mintha visszajöttem volna, vagy új esélyt kaptam volna, hogy ezúttal jól/jobban csináljam.
2017. márc. 18. 23:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
A legszebb ebben hogy lehet hogy így van, senki nem tudja a valóságot. A mostani "tudásunk" azon van hogy az agyad viccel meg téged, de ez szerintem jóval bonyolultabb annál hogy egyáltalán mi fel tudjuk fogni.
2017. márc. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Folyton keresem a választ, kiket kell megismernem, kiket kell elkerülnöm, kivel van deja vu érzésem, és ha van, akkor az jó helyen van e az életemben vagy éppen hogy nem... Ha nem gondolok erre akkor mindig történik valami, ami emlékeztet. Nem vagyok becsavarodva, és szeretek élni, csak ezt az érzést nem tudom megérteni, és zavar :/ Sok megérzésem is van, és mind helyes, csak az elmém mond ellent, amire mindig ráfázok :) Hátha van köztetek olyan, aki tud nekem pár választ adni
2017. márc. 18. 23:45
 3/12 anonim ***** válasza:
csak kivancsisag! melyik even szulettel?
2017. márc. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Egyszer nekem volt háromszoros deja vu-m, leírni se tudom hogy pontosan mit éreztem, de mintha az adott szituáció már háromszor megtörtént volna. Persze nem voltam józan cseppet sem, de mivel minden embernek van jobb esetben agya (:D), valakinek néha alapjáraton gabalyodnak össze az információk.
2017. márc. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Mert bemeséled magadnak, aztán mivel megbízható szavúnak hiszed magad, el is hiszed mesédet.
2017. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
88-ban. Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 19. 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Mivel a világot Jahve 5778 évvel ezelőtt teremtette, 2017 már nagyon régen volt.

Gondolod, a te tudásod szerint 3761 évvel ezelőtt élhetted ugyanezt az életed?

2017. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és ki teremtette jehovát?
2017. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem _tudom_ ezeket, érzek valamit, és nem értem. Sokmindent nem tudok és nem értek, nem gondolnám, hogy ez bűn vagy baj, mert tanulni vágyom.
2017. márc. 19. 22:12
 10/12 Badattitude ***** válasza:
Nekem is volt már olyan elég sokszor, hogy a teljesen hétköznapi helyzetre rárökönyödtem : ezt már egyszer átéltem ! Pont így , a legapróbb részletekig ! Egy , ha jól tudom Orosz kutató szerint az agyi elektromosság kapcsán létrejönnek " kisülések, ívhúzások " mely kapcsán a dejavu érzést is érzékeljük. Meglehet. Mindenestre, az elme még midig olyan terület, ami nincs mp pontosan feltérképezve. Kétszer ugyanabba a folyóba nem léphetsz, mondják. Így ugyan azt az életet nem élheted meg. A lélekvándorlás teóriája szerint a lélek új testbe születhet újjá e világba. Új környezet, új test, új lap. Ha ennek mentén gondoljuk tovább, a lélek a régi. Magában hordozza az elmúlt idők megtapasztalásait. Ennek mentén mondhatjuk, hogy előző életedben elodáztál valami igen fontosat, és ennek nyoma maradt a lelkedben, ezért érezve késztetést arra, hogy most új sanszot kaptál, el ne ódázz bármi fontosat. Vagy valami hasonló. Ám mondhatjuk azt is, hogy Téged még nem érintett meg a társadalom mételye : a felületes , hamis dolgok. Mentalitásodból, korodból adódóan nagy a tenni vágyás benned. De az is meglehet, hogy gyermekkorodban eléggé beteges voltál. Ez egy nyomot hagyott benned, és mára, egészségesen arra ösztökél, hogy éld, használd ki az életed. Azt az egyet, ami most adatott meg. Bárhogyan is, a most-ra csak egy esélyed van. Ezt nem tudod jobban csinálni, mert a most csak egyszer van, így csak jól tudod megélni, jobban semmiképpen. Ragadj le ennél, miszerint a múlt az már elmúlt. Ahhoz képest a most-ban tudsz jobbá lenni. A jövő még nincs itt. De ha a múlthoz képest a most-okban jobbá válsz a környezeted és a magad szemében, akkor a jövődért felesleges aggódni. :)
2017. márc. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!