Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért érzem úgy, hogy ezt az...

Miért érzem úgy, hogy ezt az életet már éltem korábban?

Figyelt kérdés
Pont ezt az életet, mintha visszajöttem volna, vagy új esélyt kaptam volna, hogy ezúttal jól/jobban csináljam.
2017. márc. 18. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is folyton ez az erzesem. Minden amit csinallok utolag kiderul mintha masodjara csinalnam. Vannak olyan helyek ahol soha nem jartam, kulfoldon, kietlen, a turista vonalaktol tavol es az osszes bokor, fa noveny mintha teljesen ugyan az lenne, mintha jartam mar volna ott. Ismeroseim ugy magyaraztak hogy biztos lattam egy kepen a helyet es ezert hiszem de szerintem elottem nem sokan jarhattak arra, sot nem hinnem, hogy barki is be ment mert volna menni ilyen veszelyes helyekre. :D
2017. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennek meg hozza, hogy olyan erzes, mint ahogy irtad kedves kerdezo, egy uj esely, valaminek a kijavitasa, csak tudnam mi az amit elcsesztem, ha egyaltalan van ilyen es elcsesztem valamit. :D
2017. márc. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!