Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat zavarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat zavarja, hogy éltem korábban szexuális életet, ő pedig nem. Voltatok már ilyen helyzetben? Hogyan oldódott meg a probléma? (20 évesek vagyunk mindketten)

Figyelt kérdés

Korábban ő már udvarolt nekem, amikor még nem éltem szexuális életet, de én akkor visszautasítottam és később több kapcsolatom is volt.

Több, mint fél éve vagyunk együtt és ez a probléma olykor a szakítást is eszébe juttatja.


2016. jún. 26. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jobb is ha szakítotok, ilyen gyerekes felfogású egyénnel te is minek vagy együtt?


Világosítsd már fel a gyermeket, hogy ez a világ legtermészetesebb dolga.

2016. jún. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ő is tudja, hogy ez természetes, és hogy nem tud ellene tenni, de mégis zavarja.

Semmi problémánk nincsenek ezen kívül egyébként :)

2016. jún. 26. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem az zavarja, hogy másokkal szexeltél korábban, hanem hogy ő csak egy B-terv. Korábban elutasítottad, kefélsz másokkal, aztán "egye-fene" mégis jó lesz ő?


Ez nekem sem tetszene.

2016. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha mégis zavarja, akkor tegyen azért, hogy elmúljon.

Ez pszichológiai munka lesz, hisz tudja, de mégse tudja. Tudja, de mégse úgy viselkedik, aki tudná.


Üljetek le és beszéljétek át a dolgot. Ő pedig szabadidejében gondolkodjon el ezen a témát és tegye rendbe magát agyilag!

2016. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy nem "egye-fene, legyen ő" gondolkodás alapján akartam vele összejönni

De ha tudta, hogy zavarni fogja, akkor miért nem utasított el már az elején?

2016. jún. 26. 13:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2016. jún. 26. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Voltam és szakítottam is egy idő után. Ha sürgősen nem kezd vele valamit akar segítséggel akkor folyton ha valami lesz eljön majd vele. Gyerekes még, felnőtt ember tudja és elfogadja, nem jelent gondot.

Én akkor dobtam ki amikor a 3. Alkalommal dobta be ezt a kártyát, hogy de én már...

2016. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebből előbb utóbb szakítás lesz. Nem való hozzád , mert idióta módon gondolkodik. Ennyi. Amúgy a férjemmel nálunk is ez a helyzet, én voltam másokkal is, ő nem. De nem zavarja. Ami azt illeti, büszke magára, és teljesen jogosan, mert másokkal soha nem volt orgazmusom, vele viszont van:)
2016. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Szakítással, hála égnek. Megviselt, mert ő dobott ki (nem emiatt, de gondolom ez is zavarta mindig). Most olyannal vagyok, akivel egyenlő alapokon nyugszik a dolog, sőt, ugyanannyi emberrel voltunk együtt korábban (kevés, de hát nem 0). És nekem is csak vele van orgazmusom, úgyhogy sose jutna eszébe cseszegetni ezzel. :D
2016. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán igazságtalan, talán nem, de engem is zavarna. Nem voltam még ilyen helyzetben, de kilépnék ebből abban a pillanatban, amint találnék jobbat. (F)
2016. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!