Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ti hogyan reagálnátok le ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Sajnos sok gondunk van mostanában a pénzzel, illetve annak hiányával.Párom a számlákat fizeti,ami nagyjából a harmada a havi élelmiszernek, amit én állok.Albérleti díjat nem fizetünk,hitelt sem. A baj csak az,hogy ugyanannyit keresünk mindketten, mégis, fel van nekem hánytorgatva,hogy Ő EGYEDÜL fizeti a számlákat és én semmit nem adok bele.Hiába magyarázkodom, hogy a napi kaja sokkal drágább,mint a havi 30e rezsi,hiszen rendszeresen főzök is,számlákat gyűjtök és füzetbe vezetem,akkor is csak a rezsit fújja.

Az is furcsa, hogy arra célozgat, hogy ha én nem lennék akkor őt a nők a tenyerükön hordoznák és mindent megvennének neki, meg neki keresnének és nem lennének anyagi gondjai. Meg hogy az ő tudásával velem nyomorog ahelyett hogy más életet élne.Másik percben meg már mintha mi sem történt volna...nekem ez irtó rosszul esik.Az igazság az, hogy míg nem éltünk együtt is volt hogy ha találkozni akartunk tankolnom kellett neki hogy el tudjon jönni.Vagy ha valamilyen segítségre, szívességre megkérem azt ő csicskaságnak veszi, mert más ezért pénzt kap,ő meg egy tányér étellel meg jó szóval általam"le van tudva".De mikor mondom, hogy akkor miért nem mondta, hogy inkább nem segít vagy nem ér rá vagy valami? Nem értem miért kell játszania a mártírt.Most jött el a mélypont hogy elromlott a kocsija, és senki nem tud neki adni 60ezret hogy megcsináltassa.Ezért is én vagyok a legnagyobb hibás, mivel nyáron!!! volt pénzem( eladtam a régi Puntóm) és nem adtam neki, pedig ő mennyit segít mindig nekem.Most erre mit mondjak? Nem tudok segíteni akkor sem ha szeretnék,mivel azt a pénzt már régen elköltöttük.Saját lakásunkban élünk,de ezt már bírni sem bírom tovább, nem tudom hav menjek, mit csináljak...


2017. márc. 20. 20:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan hogy a jó büdös francba tudtál összeköltözni egy ilyen önző, ostoba állattal???


Kinek a nevén van a lakás? Ki fizette stb?

Amilyen gyorsan csak tudsz szabadulj meg tőle!

2017. márc. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Óh, miért most adnád fel a szánalmas lábtörlő szerepét? Még annyi szép év vár rátok...:)
2017. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%

Elég vicces pasit szedtél össze......

Azt javasolom, hogy mindenről készítsél pontos elszámolást és toljad az orra alá. Legyen egy közös kassza amibe megy a reszi, a kaja, a tisztítószerek,minden fogyóeszköz és olyan használati eszköz amit mindketten használtok.

Olvassa végig és ha valamivel problémája van indokolja meg, hogy Ő bizony azt nem használja.

Ami a többi költséget illeti(ruházkodás, tartós cikke, számítógép, telefon autók, amink, pipere cuccok, az menjen saját kasszából.

Ha igazad van akkor rá fog döbbenni, hogy eddig milyen keveset fizetett, ha pedig nagyjából egálba van, akkor tisztáztátok a dolgot. Nálunk a párom csinálja az elszámolást és minden rendben van. Ha veszünk egy karton sört az természetesen nem a közösből megy, de ha veszünk tésztát, riszt, lisztet, tejet, akkor megy a közösből.

Szerintem ezen nem kell kiborulni.....

40F

2017. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem mindig volt ilyen, bár kétségkívül voltak jelei, amiket figyelmen kívül hagytam.Hiába számolok én el fillérre( mert mindennel eltudok, csak kajára költök) ha nem érdekli csak az amit ő fizet.Szerintem van valaki a háttérben, mivel folyton azt fújja, hogy másnak milyen jó, hogy a haverjának a nője talicskán tolja haza a pénzt és semmi gondjuk nincsen...6 éve vagyunk együtt,de azt hiszem,ezt az oldalát nem ismertem eddig.Elmenni a saját házamból nem fogok.Az anyja is velünk lakik ergo kirakni az utcára nem fogom tudni.
2017. márc. 20. 21:15
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

befogadtad az anyját is? LOL! És a kedves mama mennyit ad a rezsibe?


No comment, szerintem fölakasztom magam, én ebbe a fogyatékosokkal teli világban nem akarok élni!!

2017. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Esküszöm sok nő szereti magát kínozni. Erre nem tudok mit mondani, van pár ilyen színvonalú beosztottam így gyakorlatban találkozom ilyen emberekkel mert kénytelen vagyok, de nem értem hogy egy nő aki választhat miért el együtt ilyen alsóbbrendű lennyel
2017. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
96%

Az anyja is ott lakik??? Az lehet a fő baj. Az a minimum neki hogy drága pici fiacskáját kiszolgálják. Basszus, és nem fogadnám be az anyósom. Nincs neki saját lakása? Pofám leszakad...

Nagyon el kéne beszélgetned a barátoddal, ez a viselkedése több mint szánalom. Vagy térjen észhez, és legyen hálás hogy ott lakhat az anyjával, vagy lehet menni ahova akarnak. A lakás a tied, nehogymár Ennyire csicska legyél benne! Meg mi az hogy mindent te állj? Nem elég hogy lakást adsz, meg kaját, még minden mást is? Közös élet, közös költségek. És különben se ketten osztozzatok, hanem hárman, mert gondolom az anyós se fényen él az erkélyen...


Ez a pö cs a pénzedért van veled...

2017. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Szabadulj meg tőlük, amilyen gyorsan csak tudsz.

Remélem gyerek nincs, nem is tervezel egy ilyen élősködővel.Ne hagyd magad már ennyire kihasználni!

2017. márc. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%
Lakás, pénz, ész és jó munka nélkül biztos talál majd olyan nőt aki ruházza és talicskával tolja a pénzt neki és az anyjának. Én még ma mind a kettőt kidobnám. Nő vagyok
2017. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Jézus Mária, a pasid egy önző, tudatlan, tróger fhasz! Ezúton üzenem neki, add át kérlek!

Ha már ilyen nyomorult, kommunikációra képtelen, észérveket, és számokat (számokat, könyörgöm, nem érzelmeket és pszichológiát, hanem racionális, "kézzel fogható", egyértelmű adatokat!) befogadni/értelmezni/feldolgozni képtelen emberről van szó, talán felvethetnéd, hogy akkor innentől felesben fizetitek a rezsit és a kaját is. Felesleges plusz bonyodalom, de hát ez van. Mindenesetre ez is csak tűzoltás lenne, az éppen adott probléma kezelése, de attól még az alap fhaszfejsége megmarad. Gondolj bele, milyen lenne egy ilyennek gyereket szülni! Amikor hazamegy a 8 órás melójából, elvárja, hogy kinyald a s3ggét, mer' ő a családfenntartó=atyaúristen, hol a kaja, a rend, a kiszolgálás, hiszen te csak babázol (muhhahha), miazhogy nincs időd, ilyen nincs, bezzeg a Julinál mindig rend van, és friss kajával várja a Zurát... stb.

Ilyen felfogású pasitól, akivel nem lehet normálisan kommunikálni, ergo a változás lehetőségének szikrája sincs jelen, csak menekülni lehet... (ill. esetedben kib.szni)

2017. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!