Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Dönthetek a következő életem...

Dönthetek a következő életem sorsáról vagyis hát lehet beleszólásom?

Figyelt kérdés
Pl, hogy hova szeretnék újra le születni?
2017. márc. 30. 17:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

#7

Ha egy órán át kéne néznem azt a videót az felérne egy életfogytiglannal. Ahogy ott Ámm-zik olyan borzalmasan fájdalmas nézni, hogy lassan a falat kaparom. Az a kopasz álpápa!

2017. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Jorck ***** válasza:

Senki nem mondta neked hogy nézegesd.

Itt az lenne a lényeg hogy próbáljunk válaszolni a feltett kérdésre!

2017. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

#12

Én már válaszoltam a kérdésre. Másfelől a buddhizmus szerteágazó. Vannak kisebb-nagyobb elméletek a buddhizmusal kapcsolatban (még ők sincsenek tisztában vele) E-szerin a karma dönti el hová vagy mivé születik le az ember, teszem azt hozzá növény is lehet. Nem feltétlenül itt a Földön, hanam a saját kis világában, amit maga hoz létre hívhatjuk fényességnek vagy purgatoriumnak tök mindegy. Másrészt nem mindenki szüleik újjá ahogy már én is mondtam. Te sem fogsz újjászületni bármennyire is szeretnéd. Ha netán mégis megtörténne a megtisztulás után semmi semmi sem marad belőled. Olyan, mintha eladnád a vesédet egy másik embernek, aki nem te vagy! :D

2017. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Jorck ***** válasza:

#13


"Te sem fogsz újjászületni bármennyire is szeretnéd.,,


Köszönöm az értékes választ!


Pont én vagyok az aki nem szeretne újjászületni, ezért szívből remélem hogy igazad van... Ezért gyakorlok nap mint nap hogy elérjem a felébredést, és végre kikerülhessek a szamszárából! Ha olyan egyszerű mint mondod akkor igaz hogy feleslegesen gyakorlom szét magam, de akkor úgy is megvalósul amit szeretnék, ha nem is érek el semmit.

Azért valamilyen szinten most megnyugodtam. ;)


További szép estét!

2017. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

Na akkor direkt is újjá fogsz születni. Viccen kívül nem muszáj gyakorolni a szamarát. Ha láttad a Kört akkor tudod miről beszélek. Mellesleg nem ciki végéig hallgatni azt a videót? :D Na mindegy jóccakát!

Mindenkinek mondom (jo szándékból) Ne nézd meg a videót!!! Én félóráig szivárványt hánytam tőle.

2017. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Delator-ral ne vitatkozzatok... ő közöttünk a legbölcsebb a 66 évével és férfi mivoltával... 66 év szerinte már felér egy diplomával, csak nem tudom miből gondolja, hogy a diploma egyenlő a "tudással" :) (mi történt veled hogy ennél a kérdésnél nem kérkedtél mindezzel? :D) őszintén: mit keresel te itt ebben a témakörben?

Kérdező a választ már többen is megadták: te fogsz dönteni mindenről... arról is, hogy szeretnél-e egyáltalán még egyszer leszületni... semmi sem kötelező...

2017. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 Dilettáns vagy!

Az alapokat sem érted, mivel hát a karma választja meg a leszületést. Miért vagyok itt? Nyilvánvalóan a szerteágazó tudásom véget, amit hajlandó vagyok megosztani mindenkivel. Meg aztán nem illik gúnyolódni a karommal, mert hát te is lehetsz 66 éves. Én büszke vagyok rá, hogy ennyi évet leéltem meg arra is, hogy nyugdíjba mentem. Mellesleg én jót akarok neked is. Légyszíves ne nézd meg a videót! Aki végig bírja nézni örökre megváltozik az élete. [link]

2017. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
49%
Mindenhol lepontoztak? :O Kíváncsi leszek holnapra mennyi százalékom lesz. Bizonyára úgy fogok járni, mint az egy ismerősöm, akit lleszázalékoltak egy munkahelyi baleset miatt (szerintem direkt csinálta) De mindegy, hogy többet kap, mint én. A múltkor még pecázni sem jött velem pedig télen harapnak a halak. :D
2017. márc. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igen, dönthetsz.

Ám nem olyan módon, ahogy most te gondolod.

Jelenlegi életed cselekedetei határozzák meg következő életed.

Netán úgy gondolod, tehetsz bármit, megsértheted az Univerzum Törvényeit, aztán elhatározod, mi lesz a következő életed helyszine, módja?

Ha így lenne, mit gondolsz, akik a világ nagyvárosai szeméttelepein guberálva tengetik életüket, mindnyájan előző életük ELHATÁROZÁSA miatt teszik?

2017. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!