Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet rossz következmenye...

Lehet rossz következmenye annak ha feltárjuk az előző életünket vagy belenézünk szakértő segísége nélkül?

Figyelt kérdés
Karma,előző élet

2017. ápr. 20. 14:22
 1/9 thoomas26 ***** válasza:
70%

Azt gondolom, szakértő segítsége mindenképpen javasolt lehet. Nyilvánvalóan nem véletlenül képeznek ki erre embereket. Valószínű, ahhoz hasonlatos, mintha például otthon vízvezeték gondjaink lennének, s bár vannak közöttünk, akik maguk is megjavítanák, és vannak közöttünk, akik jól meg is csinálnák, de azért a többségünk jobban jár, ha szakembert hív.


Viszont ha nincs rá kifejezett ok - például ha egy lelki vagy testi probléma gyökere az előző életben leledzik és annak újraélése megoldja azt -, szerintem gondoljuk át előtte, hogy egyáltalán szükségünk van-e nekünk belenézni.

Sokszor egy élet traumáit, gondjait-bajait is éppen elég cipelnünk, ki tudja hogyan viselnénk újabb terheket? Ki tudja, hogyan viszonyulnánk ahhoz az ismerethez, hogy megtudtuk, jelen életünk szereplői kik voltak egy előző életünkben? Szerintem sokkal fontosabb inkább, ha a jelenre összpontosítunk, arra, ami most van. Hiszen nem az a lényeg, hogy kik voltunk eddig, s egyenlőre még nem is az, hogy kik lehetünk eztán. A lényeg, hogy ami most történik velünk, abból a lehető legjobbat hozzuk ki, s a lehető legjobban viszonyuljunk hozzá.


Szóval döntse el mindenki maga, hogy kíváncsi-e előző életére. A gond legfeljebb egy olyan élmény lehet, aminek a feldolgozása kérdéses lehet - s magán a kivitelezésen túl talán ez indokolhatja szakértő igénybevételét.

2017. ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Lehet.

Mégpedig az, hogy elhiszed téveszmédet, amit előző életednek vélsz.

Komoly mentális betegség lehet a vége.

2017. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 thoomas26 ***** válasza:
57%
Amikor utólag bizonyítás nyer egy előző élet felelevenítése, azt nem nevezném téveszmének.
2017. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem nem véletlenül felejtetted el.
2017. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen módszerre gondoltál?
2017. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Otthoni módszer
2017. ápr. 21. 22:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Túl azon, hogy "otthoni módszer", milyen módon jutnál hozzá előző életekre vonatkozó információkhoz?
2017. ápr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tükör előtt ülve úgy, hogy a fal látszódik nem én és gyertyákar rakni a tükör elé.A neten olvastam pár páldát és ez tűnt a legkönnyebbnek.
2017. ápr. 23. 09:42
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt előző életed, ahogy nekem se és senkinek sem.
2017. ápr. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!