Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik olyan, hogy szomorú...

Létezik olyan, hogy szomorú lélek?

Figyelt kérdés
Születéskor kerülhet a testbe szomorúan a lélek, van ennek valami oka ? Azt vettem észre, hogy az egész eddigi életem egy színjáték/volt. Valami hiányzik, valami miatt szomorú vagyok, nem vagyok boldog, gyerekként is ugyanezt éreztem. Nem tudtam, tudok igazából örülni semminek sem.

2017. ápr. 26. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem létezhet. Mondanám, hogy csak el vagy szállva és nem tudsz mit kezdeni magaddal, de anyám is egy ilyen személy. Akármi is történt, amibe kicsit bele kellene gondolni az mindig csak elszomorítja. Valami családi probléma lett, akkor azt úgy oldja, hogy elszomorodik. Nekem sokáig csodaszámba ment az, hogy valaki rendületlenül vette az akadályokat sőt még nevetett is mellé.

A kérdéshez vissza térve én azt mondom, hogy elsősorban másoknak akarsz megfelelni és nem pedig magadnak.

2017. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
szomorú szamuráj
2017. ápr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, gyerekként, 3-4 évesen senkinek nem akartam megfelelni, csak úgy voltam, de szomorúan.

Nem akarok megfelelni senkinek sem, de ha azt mondanák itt van egy táska pénz, szerintem annak sem örülnék. Pedig nem vett fel a pénz és sosem voltam gazdag sem.

2017. ápr. 26. 01:20
 4/12 anonim ***** válasza:

De hát csak van neked is jókedved nem? Valami biztos megnevettet úgy is.

Mondjuk én mikor felkelek, mindig "dallikázok" meg mosolygok, persze ha birok is pihenni. Nekem ez fel se tűnt csak egy ex mondta, hogy neki furcsa, mert nem ehhez szokott egy másik kapcsolatában előttem.

2017. ápr. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 thoomas26 ***** válasza:

Alapvetően a lélek nem szomorú - legalábbis nem beszélhetünk a földi értelemben vett szomorúságról. Nyilvánvalóan nem mindig és nem annyira boldog a leszületéstől, de tudja, hogy ez az élet rendje, és tudja, hogy mindezt a saját maga érdekében teszi.


Az élete mindenkinek olyan, amilyet a leszületése előtt jónak látott magának megtervezni. Vagy azért, mert az elmúlt élete következményeképp ezt kell neki megélni, megtapasztalni, vagy azért, mert a konkrét célt, melyért leszületett, ezen testben és ezen körülmények között tudja a legmegfelelőbben teljesíteni.

Tehát semmiképpen sem véletlen, hogy így érzel. Oka és célja is van.

Ha tényleg mindent megteszel és úgy érzed, semmiképpen sem tudsz változtatni rajta, akkor valószínű hogy ezt meg kell élned, el kell fogadnod. De mindeközben be kell tartanod, hogy úgy viselkedj másokkal (és magaddal is), ahogy szeretnéd, hogy mások viselkedjenek veled. Ellenben újra negatív karmát generálsz magadnak.


De mindenekelőtt próbálj változtatni rajta. Ha ennyire szomorú vagy, valószínűleg nem látod az élet és az életed értelmét. Igyekezz minden helyzetben a jót és az örömtelit észrevenni - bármilyen nehéz is először és sok esetben. És próbáld megtalálni azt, ami neked örömet hoz, még ha csak egy kicsit is. Mindenkinek kell lennie olyan dolognak a világon, amiben örömét leli.

De ha csak azt érted meg, hogy mi a szomorúságodnak az oka, már az is jobb egy fokkal annál, mint amilyen addig voltál.

2017. ápr. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, amióta eszemet tudom mindeki azt állítja rólam hogy szomorú a lelkem és ez bosszant. Beskatulyáztak ilyennek de egyáltalán nem vagyok szomorú és ezt csak én érzem belül hiába mondom és bizonyítani sem tudom. Szerintem minden lélek boldog addig amíg nem sebzi meg valaki vagy valami.
2017. ápr. 26. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha a lélek leszületése/új testbe költözése előtt, felkeresi a GyK-t és szomorúvá válik, teljesen természetes!
2017. ápr. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7: :))
2017. ápr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem minden lélek szomorú.
2017. ápr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Tudni kellene hogy 1 2 3 évesen milyen voltál és hogy bántak veled a szüleid. Szerintem ez fontos. Ha nem foglalkoztak veled, nem figyeltek rád, akkor egyértelmű az oka. A gyerek alapvetően kiváncsi és kommunikativ jellem. Ha 2 évesen kiváncsiskodtál valamire és mindig csak azt kaptad anyukádtól hogy menj innen útban vagy maradj csendben akkor ez leépiti a a gyerek hozzáállását. Nem fog többé érdeklődni dolgok iránt és magába fordul...
2017. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!