Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hiszel a reinkarnációban? Ha...

Hiszel a reinkarnációban? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem hiszek ebben a karmában meg pláne nem. Ezernyi példa is kevés lenne rá, hogy az undorító emberek sikeresek, akik meg a légynek se ártottak egész életük során, betegek , boldogtalanok..

2017. jún. 22. 09:15
1 2 3
 1/24 mantis religiosa ***** válasza:
93%
Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban!
2017. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kèrdező. Ha egy pillanatra elengeded a mostani èletszemlèleted akkor elmagyarázom, mièrt az undorító emberek sikeresek ès mièrt sikertelenek azok akik "a lègynek sem ártanak". Akik sikeresek azok betartják az ősi evolúciós elvet. (Èld fel ami nálad gyengèbb, hogy mèg erősebb lehess). Az undorító sikeres emberek elèg cèltudatosságot ès akaratot birtokolnak, hogy sikeresek legyenek. A siker nem arról szól, hogy másoknak legyen jó. A siker azt jelenti, hogy elèrtèl valamit ès èlvezed ennek a valaminek a velejáróit. Továbbá a sikeres emberek ki tudják zárni, a korlátozó hiedelmeket, mint pèldául az erkölcsössèget. A legnagyobb sikerhez a legnagyobb önzősèg szüksèges. Azok akik a lègynek sem ártanak erre vannak megtanítva. Ez a kettő pont az egyenesen egymás nèlkül nem is lenne. Akik a lègynek sem ártanak, soha nem gondolnak csak magukra. Mivel nem gondolnak magukra nincs lelkesedèsük változtatni. Ha megpróbálnának magukra gondolni akkor pedig bekapcsolna a bűntudat (korlátozó hiedelmek). Az senkinek nem jut eszèbe, hogy mennyi ember van ès igazán senkit nem èrdekel egy ismeretlen másik. Ameddig ez a felállás ès egy idegen ember idegen, addig lesz önző sikeres ès lesz önzetlen áldozat. Az új gondolkodást egymásról kollektíven kellene elsajátítani, hogy a fent említett kettő pont megszünjön. Ennek a következmènye az lenne, hogy az emberek összeomlasztanák azt a gazdasági rendszert amiben èlnek. Minden rendszer arra az illúzióra èpült, hogy te vagy te èn meg valami más.

A reinkarnáció úgy ahogy a köztudatban van, egy hülyesèg szerintem. Mivel emlèkeink nincsenek így esetleg az az elmèlet lehet esèlyes (nem bizonyított), hogy más lètformákènt születünk meg bárhol a vègtelenben

. ez megmagyarázná, hogy mièrt nem emlèkszünk. Emberlèt után ès annak emlèkeivel elèg nehèz lenne bogárnak lenni. Ez csak egy pèlda.

2017. jún. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
26%
Halál után mindenki megy a lecsóba - roló OFF... ez alól sajnos senki sem kivétel.
2017. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

#Kerdezo kifejtesed:


nem a mostani eletuk miatt szevednek hanem az elozo, ha most helyesen elnek a kovetkezoben jol fognak elni


undoritoan elo emberek meg hiaba kokazdagok akkor kovetkezoben szenvedni fognak

de a gazdagsagnak ehhez nincs koze hanem a helyes eletnek van mindeg az eletedben kell helyesen cselekedni

2017. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 es rossz vagy jo lenne ha jelenlegi rendszer osszeomlana?

es miert helyes sikeresnek lenni? es miben sikeres? aki spiritualisan sikeres annak rosszabb mint aki materialisan?


lehetne tobbszaz kerdest irni leirasodra (attol fuggetlen hogy te tenykent kozolted csak vagy egyet erteszvis vele)

2017. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Rossz vagy jó? :D ez egy vicces kèrdès. Relatív. A változás elpusztít mindent ami volt, hogy a helyère sokkal hatèkonyabb rendszert hozzon lètre ami evolúciós szempotból előnyös lenne. Ha mindenki úgy kezelnè a többieket, mint ha azok nem tőle különálló valamik lennènek akkor az egymással vívott èrtelmetlen versengès helyett kollektív cèlok kerülnènek előtèrbe amiket megvalósítana ez az új egysèg.
2017. jún. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Én hiszek. Azt kapod, amit és ahogy érzel. Nekem ez tapasztalat, a karmában hiszek, a reinkarnációban kételkedek, de ha bebizonyítja valaki, akkor elhiszem. Bár szerintem ez csak olyan dolog, amit saját magamnak tudok bebizonyítani.


"Ezernyi példa is kevés lenne rá, hogy az undorító emberek sikeresek, akik meg a légynek se ártottak egész életük során, betegek , boldogtalanok.."


Lehet, hogy a légynek sem ártanak, csak saját maguknak a szegénységtudat gondolatával. Lehet, hogy senkinek sem árt, de a rossz gondolataik vagy a karmáik miatt betegek, szegények, stb. Szóval mindenki azt kapja, amit megérdemel, még ha ez nem is úgy tűnik..

2017. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Undorító emberek? Szerintem is.

Jobban hangzik a bűnöst fejlődő léleknek nevezni.

Akkor ne hívjük bűnösnek igaz. Nevezük a nevén.

Pedofil, nekrofil, áruló, rabló, terrorista, aki felzabálja mindened. Nem bűnös. De ki a ráknak kell? Engednéd, a gyereked vagy a saját közeledbe? Soha.

2017. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 ugy van ez mint a fejlodo orszagokkal

a bunos fejlodik

aki nem bunos (vagyis sokkal kevesbe) az mar fejlett

viccesen hangzik de a hinduizmus osszesuritett lenyege vegulis ez

2017. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
# 8 Nem bűnös, csak nagyon beteg és tudatlan, ezért tesz rosszat.
2017. jún. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!