Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van egy mantra amit több...

Jorck kérdése:

Van egy mantra amit több helyen is hallottam már (pl. a tibeti halottaskönyvben is benne volt ha jól emlékszem), de nem sikerült sehol megtalálnom. Azt sem tudom hogy írjam le. (~ OHM ANI DE LO). Ezt szeretném valahol megtalálni?

Figyelt kérdés

Egyéni gyakorló vagyok, nem járok sehová, nincs akitől megkérdezhetném. Viszont valamiért megtetszett ez a mantra az egyszerűsége miatt. Ezért keresek valami leírást a helyes kiejtéséről..


Ezen a linken is meg lehet hallgatni:


[link]


Komoly válaszokat előre is köszönöm!


2017. aug. 18. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ~om mani padme hum~ lesz az amire gondolsz ha így keresel rá megtalálod.
2017. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam.., de ennyire más lenne a kiejtése?

Arra tudok csak gondolni valami más lehet...

2017. aug. 18. 12:47
 3/7 A kérdező kommentje:

A Tibeti Jógik elején is ezt lehet hallani:


[link]


Szerintem ez valami más (titkos) mantra lesz....

2017. aug. 18. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Kedves kèrdező. Mivel már èvek óta tanulmányozom a tèmakört, szeretnèm tudatni veled, hogy teljesen hatástalanok rád ès a környezetedre azok a mantrák amiknek nem tudod a jelentèsèt. Minden mantra működtetője az átèrzès. Az èlmèny. Pl.: ( Kèpes vagyok elèrni amit akarok ) vagy ( tudni akarom mit akarok ). A mantráknak az akaratot kell mozgósítaniuk nem a vágyakozást ( nem a de jó lenne HA èrzèst.). A tudatalattira az van hatással ami energiával rendelkezik, tehát akarattal. A szándèkok mindíg akaratból vannak.
2017. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves #4


Én már évek óta gyakorolok meditációt, mantrákat, leborulásokat. A már régóta használt mantrámnak sem tudom a jelentését, de a helyes kiejtését viszont igen. A több éves tapasztalatom eredményeképpen, saját tapasztalatom hogy a mantrázásnak van valamiféle eredménye. (Bár ez lehet csak rám vonatkozik, ezért nem akarok ezen vitatkozni.)

A lényeg viszont hogy most ezt a mantrát szeretném megtalálni valahol, hogy ezzel is próbát tegyek. ;)

2017. aug. 18. 13:23
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló írja, ez az om mani padme hum.

Tisztán érteni, bár a videón az ember elég gyorsan hadarja.

2017. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. aug. 19. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!