Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehet karma mit gondoltok?...

Ez lehet karma mit gondoltok? /lennt/

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 19:04
 1/9 A kérdező kommentje:
melóhelyen ki nem állhatom kolleganőmet,és még nagyon sokan...mindenki azt szeretné ha kirugnák,de a főnök nem intézkedik,még mindig nálunk van.kérdésem,hogy lehet eze egy karmikus kapcsolat,hogy nekem pont egy ilyen embert kell elviselnem a spirituális fejlődésem céljából? nektek van/volt hasonló tapasztalatotok?
2010. máj. 25. 19:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eleve hülyén álsz hozzá. van 1 munkatársad akit rühelsz. nem rugják ki, mert hogyha az alapján rúgnak ki embereket akárhonnan mert neked vagy még pár embernek nem szimpatikus az régen rossz. gondolom nem mondok újat azzal, hogy mindenkinek a környezetében vannak olyan emberek akiket nem kedvel annyira, akár utálhat is. nemhiszem hogy itt spirituális fejlődés meg karma meg ilyen szavakkal kéne dobálózni. de ha neked így jobban tetszik ... ;)
2010. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
16%
Beteg vagy...vannak még ilyen idióták, akik hisznek ezekben a szarokban? :(
2010. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Igen. Biztos, hogy karma. Nekem pedig azt húzta a sors karma, hogy nagyforgalmú főúton közlekedő autókat kell elviselnem 24/7, amiknek a hangja bejön a zárt ablakomon, és az idegbajba kerget. (Sajna nem tudom megszokni, ha 2 év alatt nem ment, nyilván nem fog.) Szegény családomnak meg az a karmája, hogy el kell viselniük engem (akinek a karma az ajtókat kaparja).


(Bocsi a félhülye válaszért, de az elsővel egyetértve arra szeretnék rávilágítani, hogy nem kell mindenben a misztikumot keresni - egyrészt mert az ember józan esze (ha van) tiltakozik ellene, másrészt mert valószínűleg nincs ott, harmadrészt mert úgysem lesz jobb tőle. Nekem pl. egyszerűen fel kell mondanom ezt az albérletet a pébe, és kivenni egy másikat, csendesebb helyen.)

2010. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
szerintem az életben minden olyan dolgot hívhatunk karmának,ami aktuálisan nem jó dolog,de később a fejlődésünket szolgálja.Ez is karma..azonban gondolj bele,ha lesz egy másik munkahelyed,és jó társaság lesz,jobban meg fogod becsülni,valamint eszedbe jut,hogy véletlen se legyél olyan,mint ez a nő volt..
2010. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
ez nem semmi...
2010. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha így fogod fel, könnyebb lesz elviselni. Mondd el a munkatársaidnak is, hogy ez a karmikus feladatotok, hogy elviseljétek ezt a köcsög embert, és ne bosszankodjanak emiatt :D
2010. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Mi más oka lenne? Egyébként minden okkal történik, de csak arra keresünk választ, ami nagyon sokáig áll fenn és irritál.
2010. máj. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! azért közelítem meg karmikus szempontból mert eddig mindig ugy alakult,hogy még mindig együtt kell dolgoznunk vele,és egyszerű logikai elvek alapján nem sikerül megszabadulni tőle....
2010. máj. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!