Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Halálunk után fogunk találkozn...

Halálunk után fogunk találkozni a szeretteinkkel?

Figyelt kérdés
Fogunk találkozni a már korábban eltávozott rokonokkal, barátokkal? Vagy csak a lelkükkel? Hogy működhet ez?
2010. máj. 26. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

"- Csak egy világ van – felelte a leány halkan – s akik szeretik egymást, találkoznak benne újra és újra. Találkoznak, elbúcsúznak és elmennek. Aztán újra találkoznak, és újra elmennek, újra meg újra, míg elérkezik az idő, amikor nem kell megváljanak egymástól többé."

/Wass Albert/

2010. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Figyelj szerinted erre a kérdésre honnan tudná bárki a választ? Feltételezni, hinni bármiben lehet, de az nem jelenti azt, hogy az igaz. Szerintem ha valaki meghal az megszűnik, nincs tovább.
2010. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem valahol, egy másik dimenzióban akár még lehetséges is.
2010. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Biztos vagyok benne.
2010. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy jó kérdés. Hát nem hiszem, hogy itt lesz olyan aki tudná a választ.
2010. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
49%
Jézus ezt mondta: "Én vagyok az út, az igazság és az élet. Senki sem mehet az Atyához, csakis énáltalam." Tehát ha én megtértem, és kértem Jézust a szivembe, hogy jöjjön be, és változtassa meg az életem, mert hiszek benne, akkor én a menyországba megyek. És ha az ismerősöm is, akkor 100% hogy találkozunk! De ha ő nem tért meg, csak én, akkor gáz van.. Ez az én véleményem. (Mert olyan nincs, hogy nincs semmi a halál után..)
2010. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kitől várod a választ?
2010. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha nagyon akarod igen, de hát miért is ne akarnád?!
2010. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én nem tudom elképzelni-nem akarom elképzelni-hogy nincs semmi a halál után. valami biztos van, valahova jutnunk kell. én úgy képzelem ezt az egészet, hogy eljutunk egy hasonló helyre, mint a Föld és ha ott leszünk, akkor ott lesznek a szeretteink is szerintem.

vagy amit még el tudok képzelni az az, hogy halálunk után is itt maradunk a földön és szellemek leszünk. de akkor a szeretteink is szellemek és akkor láthatjuk majd őket szerintem...

2010. jún. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
úgy legyen! csak furcsa lesz akkor érintések és csókok nélkül élni, nem?
2010. jún. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!