Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te hány együttalvás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hány együttalvás után tudtál mélyen, kényelmesen aludni a párod mellett? Normális, hogy én 5-6 együtt töltött éjszaka után is állandóan felriadok és forgolódom mellette?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 19:59
1 2
 1/11 MilitaryTurtle ***** válasza:
Normális persze ha nehezebben szokja meg az ember az ùj környezetet.
2016. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi már több mint egy éve együtt alszunk. Attól függ, ha nálunk alszunk akkor azért jól alszok, de ha náluk akkor sokszor nem alszok jól. Egy kis időnek el kell telnie hogy megszokd hogy nem csak a tiéd az ágy :) ő jól alszik, csak te nem?
2016. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok ő úgy aludt mint a bunda én meg forgolódtam járt az agyam meg nem sokat aludtam...új környezet új partner lehet te is izgatott vagy.

ez majd elmúlik...

2016. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, milyen ágyban, hol :D

én kb csak a saját ágyamban tudok valóban kényelmesen aludni, szóval ha nálam vagyunk, akkor nincs gond, de nála hajaj :D


meg ugye ott a horkolás faktor is.. :D


teljesen normális vagy, nyugi :) az alvás egy kényes dolog, vagy megszokod a vele alvást, vagy nem. utóbbi nem túl optimális, de nem kötelező mindig egy ágyban/szobában aludni, az sem a világ vége :)

2016. júl. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem olyan félév kellett!
2016. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legelsőnél is tudtam.
2016. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 icu75 ***** válasza:
Az elején én se nagyon tudtam nyugodtan aludni,minden mozdulatára felébredtem. Most meg már nélküle nem tudok jól aludni :-)
2016. júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elsnel mar tudtam, en kb. egy dobozban is elalszom egy zotyogo vonaton, szoval ez nem valami extrem kepesseg:-))
2016. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sok hónap eltelte után sem tudok mellette normálisan aludni, de ez nem meglepő, eléggé rossz alvó vagyok. Egyszer megszokom, talán évek kérdése. :)
2016. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok mély alvó, csak akkor alszok mélyen, ha nagyon fáradt vagyok...de mivel hiperaktív vagyok, így nagyon ritkán alszok mélyen!

ha egyedül alszom akkor is 2-10x felébredek éjszaka...barátnő mellett szintén...


23F

2016. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!