Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt olyan, aki tud valamit...

Van itt olyan, aki tud valamit az előző életéről?

Figyelt kérdés

Szkeptikusok, kérlek kíméljetek. A minap megfogalmazódott bennem ez a kérdés,egyik munkatársam beszélt erről kolléganőjével, hogy szakértő segítségével vissza tudsz emlékezni.

Ha esetleg valakinek volt ilyen tapasztalata, azt kíváncsian hallgatom.:)



##reinkarnáció
2017. okt. 21. 21:24
1 2
 1/16 Quatermain ***** válasza:
Nem vagyok szkeptikus, de ezeket a "szakértőket" kezeljük óvatosággal. Az álmaidban találhatsz erre utaló jeleket, ha szoktál álmodni.
2017. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen-igen,jó magam nem is terveztem kísérletezni ilyesmivel, csak hasonló történeteket szívesen olvasnék.:)
2017. okt. 21. 22:46
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen: kisbaba vagyok és anyukámmal menekülünk a háború elől mert lövik a házat, de meghalok.
2017. okt. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
3-as,ez hogy derült ki számodra?
2017. okt. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én emlékszem 19F
2017. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Volt több ilyen jelentős álmom, de nem tudom, mennyire vehető komoly. Az, amelyik a legnagyobb hatást gyakorolta rám, az ír-brit határon "játszódott" talán a negyvenes években.
2017. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Azt mondták hatalmas buli volt ès azt is, hogy nagyon rèszeg voltam. Nem emlèkszek semmire basszus.

Állítólag jól nyomtam.

2017. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Már előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban.
2017. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
Nincs előző élet, akárhogy is vinnyogsz a "szkeptikusok" miatt. Mutass bizonyítékot vagy ismerd be hogy tévedtél, ez a két gerinces lehetőséged van.
2017. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Te meg mutass bizogyítékot arra gogy nincs előző élet.

Naugye..nem tudsz. Hihetsz abban hogy ez nem létezik, de csak azért mert te azt akarod hinni még nem lessz igaz.

2017. okt. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!