Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt olyan, aki tud valamit...

Van itt olyan, aki tud valamit az előző életéről?

Figyelt kérdés

Szkeptikusok, kérlek kíméljetek. A minap megfogalmazódott bennem ez a kérdés,egyik munkatársam beszélt erről kolléganőjével, hogy szakértő segítségével vissza tudsz emlékezni.

Ha esetleg valakinek volt ilyen tapasztalata, azt kíváncsian hallgatom.:)



##reinkarnáció
2017. okt. 21. 21:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vitatkozni. Én hiszek benne, te nem, ez így korrekt, az emberek különböznek.

Csak egyet sha nem fogok megérteni... miért jönnek szkeptikus emberek az ezotéria kategóriába fikázni azt, hogy mi miben hiszünk, vagy miben nem? Én sem megyek a Tudomány topicba pofázni a reinkarnációról..

2017. okt. 22. 11:44
 12/16 anonim ***** válasza:
XD ne foglalkozz sziklákkal kèrdező. Azt hisz mindenki amit akar. A saját èletèt teszi tönkre vagy tesz jobbá.
2017. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 2x álmodtam ugyanazt a szituációt. Egy hosszú szőkésbarna hajú lány vagyok aki befonva hordja a haját, hosszú, régies, koszos cselédruhát hordok és azt hiszem valami lánykollégiumban, vagy nevelőintézetben vagyok. Láthatóan még gyerek, de 17-20 èv közötti. Nagyon szerelmes vagyok egy idősebb pasiba, aki talán tanár lehet, rövid barna haja van, szemüveges és szürkésbarna zakót visel. Valószínűleg nem szabad szerelmesnek lennem mert ebben a szituációban menekülök valaki elöl, magam elött pedig ezt a férfit látom és sírok.

Nem tudom mit jelenthet hisz a való életben fekete hajam van amit kibontva hordok, nem ismerek ilyen férfit de még csak ilyen filmet se, nem szeretem a történelmi filmeket...

2017. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam hogy én vagyok sztálin
2017. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Lány voltam, egy barátom ölt meg 19 évesen.

Ennyit tudok.

2017. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az egyikben talán legutóbb, a halálomra emlékszem: kimerülten gyalogolok valami háborús csatamezőn, hogy ez aztán melyik háború, Európa vagy nem, csak sejtéseim vannak. Dörrenések hallatszanak, fegyverropogás. Ágyúznak, egy nagy robbanás talál telibe. Feketeség...

Előtte valamikor talán az 1700-as években egy erdei házban rekedek, üldöznek, gyerek vagyok. Elhagyott deszkaház, oda rejtőztem, a bútorokon mindenütt pókháló. Félek, állatok is járkálnak a közelben. Nem tudom, hogy mi lehet a vége, ebből csak ez a jelenet maradt meg.

2020. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!