Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért szünt meg a visszatérő...

Miért szünt meg a visszatérő előző életbeli álomképem?

Figyelt kérdés
Volt egy visszatérő álomképem,ami valszeg egy előző életemből volt.(egy benszülött lány áll a dzsungelben egy vízesés mellett.madártávlatból láttam és tudtam hogy én vagyok),de kb 22éves korom óta nem jön vissza.Most 35 vagyok. Miért szünt meg?
2010. máj. 30. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Hát mert időközben meghaltál, csak nem tudsz még róla. Alighanem guminőként születtél újra, most a gazdád fogja a gumikezedet és úgy gépel. Ez nem vicc!
2010. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem biztos, hogy az előző életedről álmodtál. De azt mindenképpen jó tudnod, hogy bár a kauzális aura tárol minden információt az előző életekről is, nem engedi látni/érezni/tapasztalni őket feleslegesen. Tegyük fel tényleg arról álmodtál, amiről gondolod, akkor az van, hogy már feldolgoztad azt az információt, amivel tovább tudsz lépni. Így nincs szükséged tapasztalni azt az életet.
2010. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudjatok jobban utána olvastam,Ez a téma qvantum fizikát boncolgat, ugyanis az anyag inszubsztanciális, A gondolat erejét nem illik alábecsülni, Én megtettem, Elnézést
2010. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megoldottál egy onnan hozott kérdést, problémát, ezért nem látod már.
2010. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fura,mert naggyából akkortól nézve,elég sokat változott az életem.Sajna rossz irányba.Vagyis nem elég sokat,hanem mondhatnám teljesen a feje tetejére állt.Nem mondom hogy évre pontosan akkor kezdődtek a bajok,de megközelítően.
2010. máj. 31. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
azért van mert te egy nagy barom vagy!hülye kérdés!
2010. jún. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!