Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a reinkarnációban?

Ti hisztek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 19:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2017. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
60%
Már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban. :D:D
2017. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
10-es, nekem is írt szaros beszólást de a válaszomon felháborodott. Azt hittem hogy mérges volt a 4-es válaszomra ezért írt privátban, de ezek szerint csak sima troll.
2017. nov. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hiszek, de én sokáig nem hittem benne, kb mosttól tavaszig tartó hosszú időszakban. Uristen, én nem tehetek róla, de úgyis trollkodász lesz ebből is, és nyomtalanul lecsüng az egész. Jol kivan találva ez a világ, és a következö teljesen másról fog szólni:))))

ugyhogy joéjt cimborák, én mindig ott leszek a háttérbe tevékenykedni, és visszatérek xdd

2017. nov. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
28%
Ha hinnék, akkor Istent tagadnám meg. Ő azt állítja, hogy egy testünk van, melyben megtalálható a lélek (érzelem, értelem, akarat) és a bűn miatt halott szellemünk. Ha tiszta szívvel megtérsz Hozzá, megvallod neki bűneidet, kéred, költözzön a szívedbe, tisztítson meg a vére által, elfogadod Megváltódnak, Szabadítódnak Gyógyítódnak és Istenednek, akkor mindehhez segítséget fog nyújtani. Vízkeresztséged által azonosulsz halálával, feltámadásával, akkor a Teremtő újjáformál és életet ad a szellemednek. Ez az ember harmadik, legfontosabb eleme, melyen keresztül csak ezáltal fogsz tudni kommunikálni Ővele. Ha közeledsz Istenhez, Ő is közeledni fog feléd, és fokozatosan rájössz, hogy e világ milyen hazugságokat kínál neked.
2017. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Elég lett volna egy nem...
2017. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
29%

#15:


Ami a kereszténységet illeti, csak egy kérdésem van: miért szeret bárki egy olyan istent, aki mások bűnei miatt halálra kínoztatja a saját fiát azért, hogy ezzel kiengesztelje saját magát?

2017. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én csak reménykedek benne, hogy nem létezik. Elég volt egyszer is élni.
2017. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 r.sentinel ***** válasza:
71%

Dr Hoffmann Geza !!!


Az irasodban benne van a lenyeg es megsem veszed eszre pedig szepen leirtad a testet, lelket es a szellemet es hogy egy testunk van, megis a Bibliaban levo szavak rad is vonatkoznak ahol leirja hogy ugyan az ember latni lat es megsem lassa meg a valos tenyeket es hallni halja a szavakat es megsem erti meg annak lenyeget.Isten vilagabn nincsenek veletlenek es felesleges dolgok, igy hat te se tekints annak mindazt ami korulvesz, mindazt amivel kontaktusba kerulsz es mindenkimondott es ki nem mondott szonak ertelme es hatasa van ez alol te se vagy kivetel. Jo uton haladsz es engedd hogy a lelked iranyitson es ne az osregi dogmak keretiben kapaszkodj. Mindennek megvan az ideje es helye de az Univerzum folytonos mozgasban van akarcsak te ezert minden valzoto es mindez a te erdekedben is.

2017. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Szeder Katalin ***** válasza:
44%
A reinkarnáció színtiszta költészet, a halál viszonylagossá, ideiglenessé tétele a fogalom, vagyis meztelenül iszonyatos tény elviselhetősége céljából. Nagyszerű regényeknek, szédületes filmeknek, talán még számítógépes játékoknak is forrása.
2017. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!