Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van rá mód, hogy megtudjak...

Van rá mód, hogy megtudjak valamit az előző, illetve a következő életemről?

Figyelt kérdés

Igazából, a kérdéseket amiket fel fogok tenni, a válaszokat rájuk nem tőletek várom el :D Hanem ha esetleg tudtok rájuk válaszolni, akkor kérlek tegyétek meg, vagy ha nem akkor hol kéne keresnem, hogy választ kapjak?

A kérdéseim:

Hol tudhatom meg, hogy milyen volt az előző életem? (Fiú vagy lány voltam-e, hogy néztem ki, milyen ember voltam, mi volt a hivatásom, miket szerettem, miket nem, hol éltem, mikor éltem, miket csináltam életemben stb...)

Hol tudhatnék meg információkat a következő életemről? (Ugyanazok a kérdések szinte, mint az előzőnél)

Lehet irányítani, hogy hova szülessünk, illetve milyenek legyünk? (Nem arra gondolok, hogy mi választunk ki mindent, mert akkor tökéletesek lennénk a saját szemünkben, ami szerintem nem valószínű. Inkább arra gondolok, hogy van-e 1-2 dolog amit irányíthatunk születésünk előtt? Vagy az előző életünk alapján kapunk lehetőséget a választásra? Úgy értem, ha pl rossz ember voltál előző életedben, akkor kevés dologban dönthetsz, ha jó akkor több mindenben.)

Mennyi idő telik el a halál, és az ujjászületés között? Vagy ez változó?


A válaszokat előre is köszi!



2018. márc. 25. 01:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Előző, ponotsítanám a válaszodat:


lehet, hogy a pálmalevelekről hallottál. ( [link] Akkor emelik le a "sorskönyvedet" a polcról, ha az ott van - vagyis a közé a 110 millió ember közé tartozol, akikről született pálmalevél, és akik nem tudom hogyan és miért kerültek a 100M közé.


Az általad említett "hindi" az egy nyelv, szerintem a hinduizmus vallására gondolsz, ami sok iskolát foglal magában, amelyek a lélekvándorlásról különbözőképpen vélekednek - tehát olyan egységes felfogás, amit említesz, nem létezik.

2018. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!