Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Reinkarnáció és karma

A kérdés
Király Péter 1 nevű felhasználó kérdése:

Mit tudtok mi a véleményetek a karizmatikus egyházról megbízhatóak? Most ajánlották nekem őket démonűzés miatt, azok válaszát várom aki valóban tud róluk mit írni.

Démonűzés miatt keresem egyházat, fontos nekem nagyon.

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyház, spiritualitás

2018. ápr. 25. 21:50  Privát üzenet  

A válasz
Minél hangosabbak, annál nagyobb a zaj, és itt nem csak a hangra gondolok. Azt hiszem, ezzel mindent elmondtam.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. ápr. 30. 07:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valóban Ő lennék? Reinkarnáció?
Valóban a megvilágosodáshoz van köze?
Értelmes szkeptikusok, és reinkarnációban (valóban) jártas tagok, szükségem lenne mindkét fél segítségére (? )
Reinkarnációs álmok - vannak itt olyanok, akik bizonyosak benne (és talán bizonyítékuk is van rá), hogy egy-két álmukban az előző életükből álmodtak meg egy-egy jelenetet? Ha...
Te ezt a Titok c. filmben bemutatott kvantuminterpretációt valóban érted?
Mit gondoltok, valóban létező dolog a reinkarcáció?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Reinkarnáció és karma rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!