Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet az oka annak, ha...

Mi lehet az oka annak, ha valaki olyan családba születik, akik túlságosan korlátozzák, visszafogják, akadályozzák a haladásban, megnehezítik az emberi kapcsolatait, barátságait, párkapcsolatait?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 09:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy ha valaminek ismerem az okát, megoldást is jobban találok az adott problémára.
2018. jún. 11. 10:17
 12/13 Fish1 ***** válasza:
Az ilyen helyzet engem arra tanított, hogy álljak a sarkamra, legyen önálló, ne adjam fel az álmaimat akkor se, ha vissza akarnak húzni, állítsam le őket, ha úgy érzem, hogy túlzásba estek, stb. Rengeteg előnyt lehet ezekből kovácsolni később.
2018. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Én úgy érzem, hogy ha valaminek ismerem az okát, megoldást is jobban találok az adott problémára"


Na tessék, ahogy fish1 írta, az a lényeg, hogy a legjobbat kihozd a szituációból, hogy tanulj belőle amit lehet. Én meg kapom itt a 0%-ok a segítő kérdésre... :)

2018. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!