Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik nem hisznek a Reinkarnáci...

Akik nem hisznek a Reinkarnációban mit szólnak ehhez?

Figyelt kérdés

Már a tudósok is egyre ink ább hajlanak arra hogy van reinkarnáció:

[link]



2018. jún. 11. 20:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
28as ha nem lenne atom akkor nem lenne neted se amirol baromsagokat irj ide. Ebbe harcba szalnek az atom letezeseert xd
2018. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok rossz ember.
2018. jún. 12. 18:18
 33/39 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az atom létezésében mert azt csak háttérhatalom találta ki hogy tudomány néven butaságban tartsák az embereket.


Azért hogy el tudják adni a sok gyógyszert.

2018. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
A tudomány hülyeség. Milyen igazságtalan lenne ha nem lenne reinkarnáció amikor ilyen rossz, szörnyű életem van bármit csinálok. Ez ellen ti sem tudtok adni semmilyen tanácsot. Ezt dobta a gép nekem. Bűnhődnőm kell. (valamiért)
2018. jún. 12. 18:57
 35/39 anonim ***** válasza:
41%

#28

"Pár éve a híres tudomány még azt hitte hogy lapos a föld."


Nem hitte azt, a tudomány évszázadok óta tudja, hogy a Föld gömbölyű (geoid). Annak a maréknyi laposföld-hívőnek a csoportja a 60-as/70-es évek amerikájában alakult, azóta terjesztik a hülyeségeiket. Egyébként már a maják is sejtették, hogy a Föld nem lapos.


"Ezeket az ezos dolgolat meg 5-6 ezer éve már leírták."


Attól semmi nem lesz igaz, hogy régi.

2018. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
47%
Latod kerdezo! Te magad ismerted be. A tudomanyt hulyesegnek tartod mert neked szar az eleted. Ahelyett hogy tennel erte hogy jobb legyen ilyen baromsagokkal nyugtatgatod magad. Ujabb pelda arra hogy csak a gyenge ertelmi szinten allok hisznek az ezoteriaban.
2018. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
De mégis mit tegyek? Mindennap próbálok magamból a legtöbbet kihozni, kedves lenni stb.. de mindenki olyan gonosszul viselkedik velem, mindenki! Sehova se merek menni, be vagyok zárkózva, mert félek. Inkább halok meg, mert nekem ez nem élet!!
2018. jún. 12. 20:29
 38/39 anonim ***** válasza:
48%
Paranoid személyiségzavarnak hívják az ilyesmit.
2018. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
58%

"Na és hogy jön ide a tudomány? Dr. Tucker itt Max Planckra, a kvantumelmélet atyjára hivatkozik. Szerinte Planck elemzése alapján – amelyben az anyag és a tudat összekapcsolódását tárgyalja –"


Semmi ilyenmi elemzést nem készített. Itt összefoglalják Planck kavntumelméletét [link]


Nem bizonyított a reinkarnáció. A nők lapja is inkább klikbaijt lap

2018. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!