Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Meg vagyok rekedve, hogy jó...

Meg vagyok rekedve, hogy jó út felé megyek-e életem során és kétségeim vannak, gondolom ez lehet spirituális értelemben is, valaki segítene ebben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 13. 13:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Megbizonyosodást szeretnék szerezni, ebben szeretnék valami iránymutatást, segítséget, ha lehet itt. Bár picit kellemetlen, de most nem tudom kitől kérdezzem ezt meg.

Ha rossz helyen kérdezem, akkor törlöm a kérdésem és tárgytalan ezen a formában ha nem alkalmas ez a terüelt erre.

2018. jún. 13. 13:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod törni a kêrdést. De én ezt nem is ertem hogy mit kerdezel
2018. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
A fizikai és a spirituális egy és ugyanaz, ha megrekedtél megrekedtél... Az, hogy épp milyen hiedelemrendszered van, mindegy, úgyis aszerint fogod értelmezni. De egy biztos maga a megrekedés mint jelenség létezik, ugyanakkor mint minden létező jelenségnek van egy olyan tulajdonsága, hogy mulandó. Ezt a kell felismerned, nem az elme szintjén, hanem tapasztalatilag. Utána pedig olyan leszel mint a folyó, az is sziklába ütközik néha, és mégsem...
2018. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:
Onnan tudhatod, hogy jó úton haladsz-e, hogy hogy érzel. Ha feldob a helyzeted és jókedvű, boldog vagy tőle, akkor jó az út. Ha negatívak az érzéseid, akkor valamiért nem jó. Keresd azt az utat és megoldást, ami pozitív érzéseket kelt benned.
2018. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Kérdező!


A részletek ismerete nélkül csak azt lehet mondani, hogy ez egy Akasztott ember szituáció a kártya fényében, vagy épp most változnak a fő bolygóid (szanszkritul mahadása váltás). Egyik hatása az, hogy nem mennek a régi szabályrendszer szerint a dolgaid, nem úgy folyik az élet, mint régen. Járhat -de nem kötelező- depresszióval.


A bizonyosságot megadni neked egy jól felkészült védikus horoszkópos ember tudja abban a kérdésben, h merre van az előre. H hogyan találod meg az utad kifelé a mgrekedtségből, azt egy kártyavető is meg tudná mondani. A Főpapnő titka, a Kelta kereszt és a Lemniszkáta mind alkalmas vetési módok.


Remélem, segítettem.

2018. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

üdv a felnőttségben.

kevesen tudják mit csinálnak.

2018. jún. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 uvuveveeevevauganeda ***** válasza:
Hát ha a supermarket-ban akarsz kikötni eladónak akkor igen,ha viszont sikeres üzletembernek vagy papnak akkor fordulj vissza a kereszteződéshez és ott menj balra ha kész vagy akkor,töröld a kérdést :)
2018. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!