Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez utalhat előző életre?

Ez utalhat előző életre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rövid leszek nem írok regényt.


Már régóta foglalkoztat az, amit kiskoromban mondtam a családomnak.

Az egyik, hogy kB 4-5 éves lehettem és sokszor, mikor sétálunk az úton, csak úgy a semmiből mondtam, hogy elütött az autó, de nem voltam rosszkedvű. Furcsa hiszen, akkor nem volt a szüleimnek autójuk és nem is foglalkoztat a mai napig az autózás.


A másik meg :Mondtam anyának, hogy apával ültünk fent egy helyen (de persze nem a földön élő apám mondta, hanem valaki akit én apaként meséltem, és már nem emlékszem hol) és azt beszéltem vele, hogy ez lesz majd az én családom.


Lehet ez előzőéletre utaló szavak?

Nektek volt hasonló, amire emlékeztek?

20/L



2018. júl. 4. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet ez előzőéletre utaló szavak?"

Nagyon úgy tűnik.


"Nektek volt hasonló, amire emlékeztek?"

Én a tv-ben láttam egy nem hétköznapi tárgyat és erről beugrott egy emlék, amikor nekem volt egy olyan a kezemben.

2018. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

megy ez így.

nem kell vele törődni.

pont azért van felejtés, mert áldás az.

2018. júl. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, utalhat előző életre.
2018. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Nekem olyan volt, hogy egyszer dezsavűm volt olyan helyen, ahol akkor jártam először; hogy mintha azt a helyet ismerném. Ez volt , ennyi volt.
2018. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!