Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki az aki egy előző életében...

Ki az aki egy előző életében élt Egyiptomban mikor még a piramisok a spirituális beavatás templomai voltak?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, akár itt, akár privátban szívesen beszélgetnék vele😊

2018. júl. 6. 17:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
Mit csinálnál, ha írna valaki, aki előző életében élt az ókori Egyiptomban és azt mondaná, hogy a piramisok nem a spirituális beavatás templomai voltak?
2018. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék rá.
2018. júl. 7. 01:38
 13/21 anonim ***** válasza:

Elisabeth Haich, azaz Haich Erzsébet.

Könyvet is írt erről Beavatás címen.

2018. júl. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
32%
Engem is vonz Egyiptom, az ősi spirituális beavatások a misztikum, az uralkodás. Valószínűleg Fáraó voltam vagy valami hasonló uralkodó.
2018. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban én is oda voltam az egyiptomi cuccokért, meg nyertem is egy vaskos könyvet Egyiptom történelméről (töri verseny). Elvileg láttak fiatal fáraóként egy reinkarnációs-utazás, vagy nem is tudom, hogy mondjam részeként. Nekem amúgy nem volt semmi ilyesmi élményem, de lehet lassan komolyan kéne venni ezeket a dolgokat, ha már ilyen nyitott vagyok vagy mi lol ha nagyon unatkozol írhatsz
2018. júl. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek... Érdekes hogy teremnek a fáraók amikor Egyiptom szóba kerül... Én nem voltam fáraó de nem is izgat...
2018. júl. 8. 02:48
 17/21 anonim ***** válasza:
25%
Akkor minek tetted fel a kérdést? Felteszed a kérdést és belekötsz az összes válaszadóba.
2018. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tudod csak bosszant a sok önjelölt fáraó.A többiekbe meg nem kötöttem bele, az első kommentelővel meg félreértettük egymást.
2018. júl. 8. 14:06
 19/21 Pombe ***** válasza:

Kérdező: "Én sem emlékszem de mégis tudom hogy akkor és ott olyan tudást kaptam ami ebben az élezemben is jelen van és sokat segit"


No csak. Pontosítva?

2018. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Pombe ***** válasza:
100%

@Kérdező: "Tudod csak bosszant a sok önjelölt fáraó."


Mondjuk tényleg igazad lehet.


Egyiptom spirituális beavatásos időszakában kb. 1 - 1,2 millió állandó fő volt a lakosság száma. Ma 7,6 milliárdan lakunk a Földön, és már 1800 elején is elértük az 1 milliárdot. Tehát ha Magyarországról is vársz beavatott jelentkezésére, akkor felteszem azt gondolod, hogy az ilyen emberek bárhol lehetnek a nagyvilágban.


Továbbá nyilván csak nagyon kevés egyiptomit avattak be Egyiptom lakosaiból, és ha csak nem osztódott a lelkük, akkor...


Annak is eléggé kicsi az esélye, hogy a világból ez a kevéske szétszóródott beavatott olvasta volna a felhívásod.


Ha jól számolom az esélyeket, akkor már az is csoda, ha egy ilyen beavatottat itt találunk honunkban és főleg ebben a topikban, így nem csodálkozhatunk azon, hogy itt magányosan képviseled ezt a lélekcsoportot...


:)

2018. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!