Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet valakinek más az útja,...

Lehet valakinek más az útja, mint amit mindennel jobban akar?

Figyelt kérdés
Egy fejlett nagyvárosban élek, 31 éves vagyok. Jelenleg nem találok állást, egyedülálló vagyok. A barátaim nagy része máshol él. A családom viszont itt él, én itt vagyok boldog és nyugodt. Nagyon jól érzem magam máshol is és imádtam az egyetemen más városban élni, de mindig is tudtam, hogy itt, a szülővárosomban fogok élni, máshol el sem tudnám képzelni a jovomet. Viszont a barátaim mostanaban azzal jönnek, hogy nekem máshol lehet az utam, meg a sors meg a többi, hogy majd egyre erősebben kapom a figyelmeztető jeleket a sorstól és egyre nagyobb pofonok jönnek, itt sosem érem el amit akarok stb... Volt màr itt párkapcsolatom, egyutt is éltünk, dolgoztam stb., szóval én ezt a 2-3 éves időszakot inkább olyan mélypontnak élem meg amiből úgyis kijövök és megint jó lesz, nem gondolom, hogy fel kellene adnom az álmaimat és rögtön költözni... Persze van aki menne a helyemben és ez érthető is, de nem vagyunk egyformák. Ugy gondolom ha csak itt érzem amit érzek es mindenhol máshol kényelmetlenebb lenne élnem, akkor inkább itt kellene rátalálnom a boldogságra és nem elmenekülni innen. Mit gondoltok erről? Lehet máshol az út, mint az életcél amiért évek ota küzdök?
2018. szept. 7. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóval ha jól értem akkor 31 éves létedre munkanélküli vagy és a szüleid nyakán élősködsz. Gratulálok. Csak nehogy úgy hozza a sors hogy a szüleidnek elege lesz belőled és kiraknak az utcára...
2018. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Egy szóval sem írta hogy a szüleinél lakik, ne legyünk már ennyire előítéletesek.


Nekem is a mindenem a szülővárosom, én is dönthettem volna úgy hogy külföldre megyek, nem a pénz miatt elsősorban.De maradtam és bár a nehezebb utat választottam bizonyos értelemben, de maradéktalanul boldog vagyok a munkámban és a (saját) családommal.



Az hogy a barátaidnak hiányzol,az egy dolog.Te érzed, hova köt inkább a szíved, hol tudod jobban elképzelni a jövődet.

2018. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az 1es válaszoló melyik lovon ül? És nem.fordítva?
2018. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vedd úgy hogy két út van, és Te döntöd el melyiken haladsz tovább...
2018. szept. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jóindulatú válaszokat! Én inkább szeretnék tovább küzdeni itt, még így is, hogy egyelőre olyan görcsösen akarom, hogy mindig falakba utkozom évek ota. Ugy érzem ha egyáltalán nem itt lenne a helyem akkor korábban sem sikerült volna itt semmi és nem vagynek erre a helyre, hanem menni akarnék. Hiszem, hogy van esélyem itt a boldogulásra és előbb utobb megint jo lesz es orulok, hogy független válaszadóknak nem olyan egyértelmű hogy azonnal költözni kell mert csak akkor lesz jo :)
2018. szept. 7. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a jó hozzáállás.Meglesz az eredménye,csak idő kérdése.:)
2018. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan azon az úton jársz, amelyen járnod kell. Nem is tudnál máson. Nem érdemes elhinni másoknak, legyenek mégannyira a barátaid is, hogy meg tudják mondani, hol lenne az utad, itt vagy máshol. Nem hiszek abban, hogy mások jobban tudják, melyik utat kell járnod. Azt az utat járod, amelyet járnod kell, azt az életet éled, amelyet élned kell. Mások meg törődjenek a maguk dolgával.
2018. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló hülye.

Az utadat meg te választod meg.

2018. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!