Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Légy szíves, elmagyaráznátok...

Légy szíves, elmagyaráznátok ezt nekem ezoterikus szempontból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék tanácsokat, véleményeket kérni. Úgy érzem tele van a lelkem negatív, rossz érzésekkel. Semmihez nincs kedven, sőt sötét gondolataim vannak...



Nem régen szakított velem a barátom, nem voltam belé szerelmes, és ő sem belém (ahogy kiderült), de azt hittem vele kialakulhat egy szép, értékes kapcsolat.



Hozzá kell tenni, sohasem voltam szerencsés a szerelemben; voltam szerelmes (egyik nagyon mélyen megsebzett), és belém is voltak, de az igazi (ha van egyáltalán), a viszonzott szerelem soha nem volt az életemben.



Ez előtt volt egy kis időszakom, amikor úgy éreztem; megtaláltam a harmóniát; bár nem volt párom; de jókedvű voltam, pozitív voltam minden iránt, azt is elfogadtam, hogy másoknak van szerelmük...



Aztán megismerkedtem vele, és 1-2 hónap után elkezdtem benne bízni és abban, hogy végre nekem is lehet az életemben egy szép kapcsolat...erre: kudarc.


Azóta úgy érzem; Festetics Mária szavaival élve: "árnyék ül a lelkemen"...tele vagyok negatív érzésekkel, az élet minden területéről ömlenek rám, már felkelni sincs kedvem....nem mondanám, hogy kifejezetten ez miatt a férfi miatt, inkább ő volt a "hab a tortán", minden negatív dolog ami felgyülemlett most jön ki és minden negatív dolog most talál meg...fogalmam sincs, mit kellene tennem....



Hozzá kell tenni, sohasem voltam szerencsés a szerelemben; voltam szerelmes (egyik nagyon mélyen megsebzett), és belém is voltak, de az igazi (ha van egyáltalán), a viszonzott szerelem soha nem volt az életemben.



Na most akkor én azt választottam magamnak, hogy nem találom meg a szerelmet? Ennek mi értelme lenne?


2018. nov. 19. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Olyan embert keress, akit szeretsz emberileg.
2018. nov. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:
100%

Ennek egyik fele pszichológia. Van valami oka annak, hogy ilyen embereket vonzol magadhoz. És hogy elromlik. Amikor ugyanaz a dolog ismétlődik, akkor érdemes elgondolkozni azon, hogy mi az oka és azon, hogy ez a helyzet mit akar tanítani neked. Mert minden negatív dolog tanít valamire, csak fel kell ismerned és onnan tudsz rajta változtatni.


A hitrendszereid szintén befolyásolják a dolgok kimenetelét, szóval ameddig azt gondolod, hogy sose voltál szerencsés a szerelemben, addig az úgy is lesz.


A veled történő dolgok mindig egy korábbi döntés következményei, de itt ne feltétlen előző életre gondolj, hanem sokkal inkább a mostanira.


Milyen mintákat láttál a családban? Hogy viszonyultak a szüleid a kapcsolatukhoz és egymáshoz? Az ő mintáikat akaratlanul is lemásolod, érdemes ezt is megvizsgálni.

2018. nov. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A szüleim szeretik egymást, régóta együtt vannak, szerencsére. Persze voltak korábban veszekedések, de azoknak régen vége és tudom, hogy szeretik egymást.


Igen, rosszul választok; valamiért ez van...Valahol azt hiszem, nincs már erőm, kedvem a szerelem témához...

2018. nov. 20. 06:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Belül kéne valahogy megtalálnod újra önmagad.

A múlt elmúlt - el kéne engedned, és nem is minősíteni. Persze ~ ha visszatérnek az emlékek, azokkal valamit kezdeni kell. Vagy tereled el a gondolatokat, vagy vond ki belőlük az energiát. De ne hagyd hogy folyton ezek járjanak a fejedben, és mérgezzenek... Amikor eszedbejut hogy megint ez miatt szenvedsz, próbáld realizálni hogy épp "most ,, mi van.?

Hogy mit látsz-hallasz épp?

Látni kell azt is hogy a gondolatok amik miatt szenvedsz, csak a tudatodban vannak, és te ragaszkodsz hozzájuk. Vagyis a tudatosságodon kell fejleszteni. Ha kell gyakorolj meditációt - akkor jobban fog menni.

2018. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Meg fogom próbálni és igazad van!
2018. nov. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!