Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Letezhet olyan hogy valakinek...

Letezhet olyan hogy valakinek az a sorsa hogy ongyilkos legyen? Ez a karmaja?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem is bun az ongyilkossag. Lehet hogy vannak olyanok akiknek azt kell megtapasztalni itt hogy milyen ugy elni hogy semmi se sikerul es pokolian szenved es vegul eljut odaig hogy megoli magat. Nem lehetseges?? Ennyi erovel en ezt is el tudom kepzelni?? Pl elozo eleteben lenezte a mentalis betegeket es most ö lett az es szenvednie kell mig egyszercsak meg nem oli magat. Lehet ez a sorsa.

2018. nov. 29. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Olvastam valahol már nagyon rég,hogy vannak olyan ritka esetek, mikor a lelkek leszületés előtt abben egyeznek meg,hogy az egyik öngyilkosságot követ el,ezáltal segitve a másikat életfeladata beteljesitésében, megtanitva neki egy leckét,amire vállalkozott. Ebben az esetben nem számit bűnnek,hisz ez volt az egyik feladata, amit vállalt. Karmának én nem nevezném. Már ha hiszel a lélekvándorlásban.
2018. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Krúdy Gyula ***** válasza:
80%

Az én nézetem/tapasztalataim szerint:


A karma nem kimondottan egyetlen életútról szól hanem számtalan döntésről az életedben melyeknek a következményei előre adottak. Mint egy szerteágazó fa ágai számtalan szituációba belekerülsz ahol neked kell eldöntened mi az ami alapján tovább éled az életed. A döntés nem meghozatala is döntés!!!


Az öngyilkosság az egy döntés. Mindenkinek saját pszichés határai élete során néha megmérettetésre kerülnek amiben fejlődhet. Az öngyilkosság tehát igen. Ezek alapján mindenkinek ott van az életében karmikusan mint a "rossz döntés". Olyan élet viszont nem létezik ahol az a helyes döntés lenne ezáltal a következményeit egyénre szabottan szintén vállalni kell. Törés hatására menekülni az élet elől soha nem lehet megoldás.

2018. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
El tudom képzelni, például valaki előző életében öngyilkosságba hajszolt valakit vagy akár több embert ezért olyan életet kap amiben olyan kezelhetetlen problémával szembesül, amiért neki is egy ponton szembe kell nézni azzal a végzetes döntéssel amibe ő kergetett másokat.
2018. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem létezhet.
2018. dec. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kreténpali ***** válasza:

"El tudom képzelni, például valaki előző életében öngyilkosságba hajszolt valakit vagy akár több embert ezért olyan életet kap amiben olyan kezelhetetlen problémával szembesül, amiért neki is egy ponton szembe kell nézni azzal a végzetes döntéssel amibe ő kergetett másokat."


Ez lehetséges, de azután, hogy szembesül azzal, hogy milyen a kilátástalanság, már nem máson múlik, hogy tovább küzd, vagy feladja. Ez a felismerés pedig leveszi a terhet. Ha nincs meg a felismerés, akkor jön a feladás, ami viszont nem a téma feloldása.

2018. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!