Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi tortennik azzal aki ongyilk...

Mi tortennik azzal aki ongyilkos lesz? Tenyleg itt ragad a foldon szellemkent?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 09:08
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
25%

Eltemetik, aztán nyugodjék békében.

Szellemek pedig nincsenek, így a földön ragadni sem tudnak.

2016. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ede1219 ***** válasza:
15%

Vagy elhamvasztják, vagy koporsós temetése lesz.

Előbbi esetben a vagy úrnába kerül, vagy szétszórják, utóbbi esetben elrothad, felzabálják a kukacok, egyéb organizmusok.

2016. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Aki az ablakon kiugrik, az földhöz ragad, aki felakasztja magát az szállongani fog.
2016. nov. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
en nem ertem azok az emberek akik nem hisznek ilyesmiben minek irnak ide??? am ha kicsit gondolkodtok csont meg hus vagytok mindossze meg egyeb szervek. szerintetek ha nincs szellem lelek akkor mi mukodteti a testet ami csak egy hushegy??? magatol nem tudna mukodni elni az anyag. nem robot vagy.
2016. nov. 5. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nincs összefüggés.
2016. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Én ugy tudom, hogy igen, de fogalmam sincs, hogy miért. Akik hirtelen haltak meg, akik erőszakos halált haltak azok is. Meg azok a szellemek maradnak itt, akiknek valamilyen befejezetlen ügyük van, vagy nagyon ragaszkodnak egy tárgyhoz. Röviden-tömören ennyi. Bővebben nem irok, telorol vagyok, éjjel lenne, mire gondolatmenetemet leirnám...
2016. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
54%
Már nem azért kedves kérdező,de az agy működteti a testet,nem a lélek.Igazán nincs olyan,hogy lélek.Személyiségünk van,ami az agyunkba van mondjuk úgy betáplálva.Szerinted ha valaki felakasztja magát,az azért hal meg,mert megfojtja a lelkét vagy pedig a légcsövét,ami miatt nem jut oxigén az agyba és leáll a működés?Szerintem egyáltalán nem ragad itt semmi.A testet eltemetik,elhamvasszák.Megszünsz létezni.Lényegében ugyanaz,ami az előtt volt,hogy megszülettél.Nem létezel.
2018. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!