Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti ismertek valakit, akit már...

Ti ismertek valakit, akit már előző életetekben is ismertetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, honnan tudjátok? Milyen kapcsolatotok van vele?
2018. dec. 17. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer volt már olyan érzésem, mikor valaki képjét először megláttam facebbok-on (exem testvére) mintha régóta ismerném, olyan megmagyarázhatatlan érzésem volt vele kapcsolatban. Csodálom őt valami miatt (annak ellenére, hogy az exemmel régóta nem vagyunk együtt), talán egy előző életi emlék miatt, amely konrét emléke törlődött. :)
2018. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, az anyámat.
2018. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2-es írd le honnan tudod!
2018. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 airlady ***** válasza:
75%
Akivel találkozol most, azokkal kapcsolatban voltál. Plusz a karma is befolyásolja ezt.
2018. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Utolsonak igaza van. Apam tudna meselni, o volt mar visszavezetesen
2018. dec. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%

Adolf Hitlert.

Én voltam Sztálin

2018. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ki tudnátok fejteni, hogy honnan tudjátok, hogy találkoztatok már?
2018. dec. 18. 09:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen,több embert is. De az egyiket tuti biztosan,mert bizonyos jeleket felismertem. A kapcsolatunk? Hát az sz@r lett,minekután nem tudtunk egy szinten rezegni.
2018. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 airlady ***** válasza:
Érzed a zsigereidben... "Mintha már találkoztunk volna" érzés.
2018. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kétszer éreztem idegen embernél.

Az egyik egy hatalmas de végül beteljesúletlen szerelem volt.

Valahogy tudom, hogy dolgunk van egymással, azt is tudom, hogy nem oldódott meg a karmikus problémánk.

Azr nem tudom, hogy még ebben vagy a következő életünkben kerül rá sor.

A másik egy tőlem 20 évvel idősebb nő volt.Munkám során találkoztam vele.Olyan nyugalmat éreztem a közelében és annyi dolgot tanultam tőle , hogy az elképesztő.

Sajnos ő meghalt.


Van 3 gyerekem, két fiú és egy lány.

A lánnyal érzek különös kapcsolatot, de inkább olyan mintha neki lenne "dolga" velem.Ez is fura és megmagyarázhatatlan érzés.

2018. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!