Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti ismertek valakit, akit már...

Ti ismertek valakit, akit már előző életetekben is ismertetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, honnan tudjátok? Milyen kapcsolatotok van vele?
2018. dec. 17. 22:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen. Édesanyámat, és a legjobb barátomat. A kapcsolatom kifejezetten jó velük. Valószínűleg több életen át egymás mellett voltunk, ismertük egymást. Mindhármunknak hatalmas karmája van, most ennek a következményeit tapasztaljuk, vezekelünk a múlt bűneiért.

Abban biztos vagyok, hogy a következő életemben is fogok velük találkozni. Van egy olyan érzésem hogy meg kell védenem őket, és hogy mellettük kell maradnom. Talán azért, mert egy előző életben ezt nem tettem meg, és belül gyötör a bűntudat emiatt.

2018. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, a bátyámat. Egyszer egy emlékképszerű valami is megjelent a fejemben vele kapcsolatban. Mikor néhány hónapja fodrásznál volt, új frizurát csináltatott magának. Na, de ez azért lényeges, mert utána este, mikor egymás mellett ültünk, ránéztem, és hirtelen beugrott egy kép, ahol egy fiatal férfi ugyan azzal a frizurával (csak világosabb hajjal) és ugyan azzal az arccal, mint a bátyámé ül egy íróasztalnál zöld katonai egyenruhában, előtte papírhalmok, valamin éppen dolgozott. Arra is emlékszem, hogy a szobában sötét volt, mert a függönyök be voltak húzva, csak egy kis lámpa világított az asztalon. Nagyon meglepődtem, mikor bevillant ez a kép, de kb. 1 másodperc volt az egész. Ami furcsa még, hogy nekem valahonnan szent meggyőződésem, hogy előző életemben katona voltam és megöltek.
2018. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!