Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a karmában?

Ti hisztek a karmában?

Figyelt kérdés
mért van az, hogy egy fiú a végtelenig megbántott.... aztán évekkel később én küldtem el, aztán évekkel később az anyjába botlottam bele egy elég kellemetlen ügy kapcsán?
2019. febr. 1. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%

Latom le van pontozva az, aki nem hisz benne...

Nos, en sem hiszek benne. En is azt tapasztalom, hogy aki bantott, pl iskolaban zaklatott, annak sinen van az elete, orokolt egy hazat, szep baratnoje van mar evek ota, lassan diplomazik, mellette gyakornokoskodik.

En igyekeztem mindig szereny, segitokesz, empatikus lenni, ennek ellenere az elet minden teruleten nehezsegekbe utkoztem. Szethullo csalad, bantalmazo parkapcsolat, tanulasi nehezsegek, anyagiakat tekintve pedig egesz eletemben vegetaltam.

Hogy ki mennyi nehezsegbe utkozik, nagyon valtozo, es nincs osszefuggesben azzal, hogy kivel mit tett. Sokan megusszak ezeket, sokan nem, meg tobben pedig annak ellenere szenvednek, hogy nem csinaltak semmit.

2019. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
mintha magamat hallanám.
2019. febr. 1. 16:59
 13/15 anonim ***** válasza:
A karma hisz bennem!
2019. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem hit kérdése! Olyan, hogy kama nincs.
2019. febr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Olyan karma, amire te gondolsz nincs. Szabályok vannak. Ha sokat tanulsz, jobb állást kapsz! Ha nem veszel levegőt, megfulladsz! Pld. az egyik ismerősömet kirabolták- a tettet elkövető következménye lett, hogy jobban él, mer eladhatta a lopott cuccokat gondolom.
2019. febr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!