Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hisztek a karmában? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockatamas kérdése:

Ti hisztek a karmában? Elég sokáig csaltam a páromat, (egyszer már előfordult régebben is), most meg mikor terhes volt akkor is. A szeretőm lebuktatott, de én tagadtam így bocsánatot nyertem.

Figyelt kérdés
2017. márc. 9. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Miva'?

Ha tagadtál, hogy "nyertél bocsánatot"? Tudod, mi az a bocsánat? És hogy jön ide a karma?

2017. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Letagadtam a viszonyt az asszony előtt és ő nekem hitt. De akkor is bántottam mindkét nőt valahol.
2017. márc. 9. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahol? Azert mert terhes és nem szabad szeretkezni, az okot ad.arra hogy megcsald? Ha előtte is csaltad,akkor meg miért akarsz gyereket tole? És igen, jol kib*sztal mindkettovel.
2017. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen valóban bántottad mindkettőt, egy gerinctelen féreg vagy. Hiszek benne, hogy mindenki egyszer visszakapja amit tett. Csak az a baj, hogy olyanokkal is történnek rossz dolgok akik nem érdemelnék meg.
2017. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Remélem, ez valami hülye vicc.
2017. márc. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen hiszek

Majd kiderul a gyerek nem a tied az asszony hatad mogott megcsalt mas fattyat fogod nevelni.

Igen idosen egyedul maradsz mert ket not csaltal.

2017. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Bár az "addig jár a korsó a kútra..."-c. közmondást azért még nem nevezném karmának.

2017. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az életből mindig annyit veszel ki, amennyit beleteszel. Ha csalást, hazugságot, kerülőutakat, akkor ugyanazt a sz@rt fogod visszakapni. Szívás tipikus esete.
2017. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A gyerek az enyém, az ezer százalék. A feleségem visszafogadott. Csak arra gondolok, hogy a későbbiekben visszaüthet e valahol, hogy megcsaltam és letagadtam a béke érdekében.
2017. márc. 10. 17:15
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
na, ha minden megcsalót ennyire érdekel a karma, azt hiszem nagy jövője lesz itt az ezotériának...lehet szakmát kéne váltanom...
2017. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!