Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki teljesíti az életfeladatát...

Aki teljesíti az életfeladatát az utána meghal?

Figyelt kérdés

A reinkarnációs tanítások szerint mindannyian feladattal születünk le a földre. Nos, ha valakinek sikerül beteljesítenie a feladatát (tegyük fel az a feladata hogy megtapasztaljon valamit és megtapasztalja), akkor meghal? Mivel ha jól értelmezem a feladat teljesítve van, nincs több dolga már. Vagy az is a feladat része hogy minél több ideig élni abban a helyzetben ami maga a feladat kiteljesedése?


(Idióta hozzászólásokat NEM kérek, letöröltetem őket úgyis, ha nem hiszel ebben akkor oké, lapozz tovább, köszi)!



2019. febr. 28. 11:58
1 2
 1/13 kreténpali ***** válasza:
91%
Meg. Félsz a haláltól? Ne aggódj, van aki még 79 évesen sem tudja mivel kellene foglalkoznia. Sőt olyan is van, hogy valakinek az életfeladata olyan jellegű, aminek nincs vége vagy eleje, szóval a test szab korlátot ilyen esetben. Sőt, van a buddhizmusnak olyan ága, amiben úgy tartják, hogy 'megvilágosodás' után jön az összes érző lény hozzásegítése a 'megvilágosodáshoz'.
2019. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem félek a haláltól csak fiatal vagyok, élnék még. Én sok helyen jártam és sok egymástól független vélemény azt mondta hogy az az életfeladatom hogy megtapasztaljam a teljeskörű szabadságot.. nem is egészen értem, nem vagyok börtönben, vagymi :D
2019. febr. 28. 12:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

égezni és megtapasztalni valamit új életében!

A tanulás folyamatos! - és a reinkarnáció lényege a szellem tanulása.

Tehát nincs olyan, hogy 'elvégeztem feladatom, nem kell tovább fejlődnöm'.

Aki tehát elvégezte feladatát és elérte a tökéletességet, meghal.

Az is, akinek van még tanulnivalója, csak ő újjá fog születni.

2019. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, de ez valahogy nem jött össze!

Javítok:

A reinkarnáció lényege: elvégezni és megtapasztalni valamit új életében!

2019. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy tapasztalatokat kell gyűjteni, és ezt pedig folyamatosan. Nem halunk meg egyik pillanatról a másikra csak azért, mert már teljesítettük az életfeladatunkat. Ez is egy hosszú folyamat, és sosincsen egyértelmű vége!
2019. febr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesítesz egy feladatot - akkor jön majd a másik.

Érjük el a felébredést, és segítsünk minden érző lénynek.

Van itt meg elég sok tenni való :)

2019. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem valószínű. Inkább úgy működik, hogy addig nem halsz meg amíg nincs teljesítve a próba, de ha teljesíted az viszont nem azt jelenti, hogy meg kell halnod és nem tenghetsz lenghetsz még egy kicsit itt tovább. Csak kkor gondolom már nem "vigyáz" rád úgymond senki, hogy itt tartson. Szerintem a csodás menekülések is ilyesmi miatt lehetnek, mikor még itt kell maradni valamiért.
2019. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen. Ezért halnak meg fiatalon a jóságos emberek. Teljesítették az életfeladatukat és már nincs dolguk. A karma lejárt


Ezért van hogy sok ember párja halála után belehal a szonorúságba. A párja karmáját kellett volna segítenie, hogy megoldja a problémáját. Egyedül nem megy. Isten adott mellé egy párt, aki segít megoldani az illetőnek a problémát. Amikor meghal az illető nincs szükség a párjára és elhal

2019. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatom, hogy mi az életfeladatom?
2019. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kreténpali ***** válasza:

#8

jóságosságos

2019. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!