Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a halál utáni élet...

Ti hisztek a halál utáni élet lehetőségében?

Figyelt kérdés

2019. jún. 7. 19:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Nem,mert nem akarok újra reinkarnálódni,sem egy jobb életbe lenni. Bőven elég volt 1
2019. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem "hiszek", inkább úgy vagyok vele, hogy elfogadom azt, hogy az "élet" (azaz inkább: inkarnáció) csak egy állomás a sok közül egy zárt térben.


Ezért én inkább az élet lehetőségében hiszek. Abban, hogy van lehetőségem és hatalmam a mostani életem folyását - bizonyos keretek között - megszabni.

2019. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
7%
A test halála után mindennek vége. Nem fogsz tudni magadról. Nem kell félni. A születésed előtt sem tudtál a létezésedről mivel nem volt tudatod. Rossz volt? Nem.
2019. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Pont ma kezdte el mesélni a kislányom (4éves) hogy amikor kicsi volt, a sárban aludt és bementek a házakba, amik üresek voltak. Anyukája nem volt, csak apukája és öten voltak testvérek, mind lányok, de a többiek meghaltak. Zsákba tették őket és betemették. Még most is futkos a hátamon a hideg. Tavaly mutogatott egy pocra a lakásban, hogy ott a papa, ott a papa. Persze nem volt ott semmi csak díszek stb. Délután fellapoztam vele a családi fotókat és egy rábökött a nagyapámra, hogy ott a papa, ő volt a polcon. Én hat éves voltam, amikor papa meghalt.
2019. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
12%
Utolsó, melyik Creepypasta oldalról szedted ezeket?
2019. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

"melyik Creepypasta oldalról szedted"


El sem hiszed, hogy lehet valakinek ilyen saját tapasztalata, igaz? Pedig én is tudnék mesélni. Nem ilyen "hátborzongatóakat", de elég nyilvánvalóan mutatnak rá arra, hogy sokkal tágabb a világ annál, mint aminek most (a tudomány segítségével) ismerjük.

2019. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk már ezeket az ezós butaságokat.

Olvassatok egy kis Tudományt ha ilyen tudatlanok vagytok és akkor rájöttök hogy ilyenek nem létezhetnek. Kizárt.

2019. jún. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Inkább zongorázz
2019. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem tartom valószínűnek.

Egyre jobban megismerjük a világunkat, és ebben nincs ilyen.

2019. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

#3

Le lett pontozva, pedig ez az igazság. Mivel a tudat csak akkor létezik, ha valaminek a tudatában tud lenni, így a halál után a semmi tudatában lesz, tehát megszűnik minden.

2019. jún. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!