Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan találjam meg a belső...

Hogyan találjam meg a belső békémet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az életem feladata, néha azt érzem boldog vagyok, fiatal, független, ambíciózus, tökéletesen elégedett a világi életemmel. Majd családra vágyom, csupán megélni a tiszta szeretet érzését. Hogy találjam meg melyik vagyok én valójában?

2019. júl. 12. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Talán mindkettő fontos, és az igazi bajod, hogy ez a két életterület nincs egyensúlyban.


Három területen élünk:


1.Fizikai

2.Szellemi

3.Érzelmi


A probléma akkor van, mikor ezen 3 életterület egymáshoz viszonyítva nincs egyensúlyban.Például mikor a vagyon hajszolása az érzelmi élet rovására megy.


Vizsgáld ezt meg.

2019. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
A buddhizmus szerint egyik sem Te vagy, mert a legbelső éned mentes minden vágytól. A vágyak csak rárakódások egy tiszta magra, innenfogva az egész személyiségünk (beállítódásaink, vágyaink, preferenciáink) csak egy burok, amit le kell vetnünk, hogy megvilágosodjunk. Teljesen mindegy, a sok közül melyik vágyad vagy vágycsoportod kielégítése érdekében vezeted az életed, biztosan csak az idődet vesztegeted, a megvilágosodás szemoontjából tévúton jársz. A feladatod itt a Földön az, hogy önmagadat fejleszd, de nem erőlködve persze, nem hajszolva a megvilágosodást, hanem visszafogottan, nyugodtan, türelmesen, mint az az ember, aki vödörrel hordja el a hegyet. Az, hogy lesz-e családod vagy hogy mennyi szeretet jön az életedbe, mellékes körülmény ebben a csöndes, nyugodt, türelmes munkában.
2019. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!