Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Reinkarnáció és karma

A kérdés

Hogyan találjam meg a belső békémet?

Nem tudom mi az életem feladata, néha azt érzem boldog vagyok, fiatal, független, ambíciózus, tökéletesen elégedett a világi életemmel. Majd családra vágyom, csupán megélni a tiszta szeretet érzését. Hogy találjam meg melyik vagyok én valójában?

Keress kérdéseket hasonló témákban: karma, életfeladat

júl. 12. 12:07  Privát üzenet  

A válaszok
El Nath nevű felhasználó válasza:

Talán mindkettő fontos, és az igazi bajod, hogy ez a két életterület nincs egyensúlyban.

Három területen élünk:

1.Fizikai

2.Szellemi

3.Érzelmi

A probléma akkor van, mikor ezen 3 életterület egymáshoz viszonyítva nincs egyensúlyban.Például mikor a vagyon hajszolása az érzelmi élet rovására megy.

Vizsgáld ezt meg.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 12. 12:12 Privát üzenet
A buddhizmus szerint egyik sem Te vagy, mert a legbelső éned mentes minden vágytól. A vágyak csak rárakódások egy tiszta magra, innenfogva az egész személyiségünk (beállítódásaink, vágyaink, preferenciáink) csak egy burok, amit le kell vetnünk, hogy megvilágosodjunk. Teljesen mindegy, a sok közül melyik vágyad vagy vágycsoportod kielégítése érdekében vezeted az életed, biztosan csak az idődet vesztegeted, a megvilágosodás szemoontjából tévúton jársz. A feladatod itt a Földön az, hogy önmagadat fejleszd, de nem erőlködve persze, nem hajszolva a megvilágosodást, hanem visszafogottan, nyugodtan, türelmesen, mint az az ember, aki vödörrel hordja el a hegyet. Az, hogy lesz-e családod vagy hogy mennyi szeretet jön az életedbe, mellékes körülmény ebben a csöndes, nyugodt, türelmes munkában.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 14. 19:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek létezik egy úgynevezett szellemi test, ami minden emberben megvan, és ennek a testnek a korlátai határolják el a belső energiákat a külvilágtól?
Melyek azok a tulajdonságok külső belső, amik miatt a RÁK nők (25 - 45 éves koruk között nem tudnak elengedni egy fiút/férfit?
Érdemes lenne-e megprobalnom egy kos jegyű férfival?
A 25-35 közötti rák nők ti valójában milyen férfira vágytok (külső és belső tulajdonságaiban) akit ti tudnak irányatni vezezni kicsit "papucs" vagy egy totál magabiztosra aki...
Keresek valakit, aki ebben az életben talán nem is létezett. Hogy találjam meg?
Más is hallja a belső hangját? Kiben milyen gondolatok keringnek ilyenkor?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Reinkarnáció és karma rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!