Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mit láthat a...

Szerintetek mit láthat a kishúgom?

Figyelt kérdés
Egy hete a kishúgom aki 3,5 éves elvileg egy fekete babát lát. Nem szereti őt és még fél is tőle mert elmondása szerint a saját játék babáját szokta bántani a fekete baba. Szokta látni hogy hol van, és még bezárja az ajtót is előtte.Olyan lehet hogy az öccsét látja aki sajnos el lett vetettve? (Húgom szerint egy kisfiút lát)

2019. aug. 6. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
:O
2019. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
74%

Könnyedén előfordulhat. Sokan úgy tartják hogy a kisbabák, gyerekek még átlátnak a szellemvilágba, akárcsak az állatok, főleg a macskák.


Én tapasztaltam már személyesen is azt, amit te.

Egy alapszabály, nem szabad félni tőle.

2019. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%

Azt nem látja, amit kellene: a gyermekpszichiáter arcát.

Lehet, hogy menőbb a paranormális jelenségek bemagyarázása, de a húgodnak orvosra van szüksége.

2019. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Klau97hun ***** válasza:
27%
Szóval lát egy magzatot aminek még nem volt tudata és szellemként ez a magzat kifejlődött egy gyerekre. Értem 🤣
2019. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Ez nagyon komoly dolog, komolyan is kell venni. Démomt lát. Ne hagyjátok egyedül, ne kelljen egyedül aludnia. Egy pszichológus segítsége is jól jönne. De én viszont imádkozom érte.
2019. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
35%

Sürgős segítségre van szükség és spirituális szinten, ezt egy pszichomókus nem tudja megoldani és ne gyógyszerezzétek be a gyereket!!


Ez nem vicc!


Ha a kérdés komoly, akkor vegyétek fel pl. vele a kapcsolatot:


[link]


Ő elég profinak tűnik, hátha tud segíteni!


Majd ő megmondja, hogy mit lát a kishúgod és talán el is tudja űzni....

2019. aug. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
73%
Most hogy ezeket a válaszokat elolvastam inkább felkapcsoltam a villanyt.... 😓😅😂
2019. aug. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%

En biztos sokat beszelnek a kislannyal errol. Hogy miket mond neki az a sotet valami vagy miket csinal, milyen elmenyei voltak vele.

De azt is el tudom kepzelni, hogy csak odakepzeli az egeszet. En is csinaltam ilyet regen, bar nem voltam ennyire kicsi.

Akar az is elofordulhat durva esetben, hogy skizofren a kislany.

2019. aug. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Persze! Dugjátok csak mindjárt diliházba, aztán sokkolót neki, meg nyugtatókat!


Hát komolyan mondom és higgyétek el: LÉTEZNEK a mi világunkon kívüli dolgok is, ne büntessétek még azzal ezt a szegény gyereket, hogy nem hisztek neki vagy beteggé teszitek !


A legrosszabb az, amikor valakit nem vesznek komolyan.


Legközelebb majd nem fog róla beszélni, de attól, hogy a szőnyeg alá seprik a problémát, még ott marad....

2019. aug. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, beszélgess vele erről, érdemes megtudni, mit érez arról amit lát. Elviheted egy játékboltba is, ahol sokféle plüssfigura található, mutassa meg, melyikre hasonlít a formája. (Ha véletlenül jól rajzol, le is rajzolhatja, bár ilyen picik még többnyire csak firkálnak még.)


Ügyelj arra, hogy az óvodások számos kifejezés még nem úgy használnak, mint mi, felnőttek / iskolások, tehát ne vedd készpénznek a szavait, próbálj mögé látni, mire gondolhat. És főleg az érzelmi benyomásaira figyelj.


Érdemes játszani is vele arról, hogy fél attól a babától, de csak amikor akar. A kisgyermek az örömet is, félelemeit is hajlamos kijátszania magából, ösztönösen feldolgozza. (Elaborál.)


Ezen kívül javaslom, mutass erőt, védelmet számára, szóljon neked, amikor látja a babát (ha elérhető vagy éppen akkor), te pedig vedd komolyan, és szigorúan zavard el a babát ("Hess, fekete baba, menj innen, hagyd békén a húgomat!"). Előtte éreztesd, hogy nem vagy varázsló, azonban bátor vagy, és a húgos is elég bátor, a húgod is vegyen részt a baba elzavarásában.


Részletkérdés, hogy valódi entitás-e, vagy pusztán kivetítette a félelmeit, mert mindegyik az élet része. A lényeg az érzelem feldolgozása, javaslom, vedd komolyan félelmeit. A népmesék egyik fő funkciója is érzelemfeldolgozás (és érzelmi biztonság teremtése, adott esetben).

2019. aug. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!