Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az elsö Földangyalok miért...

Az elsö Földangyalok miért Pont hárman vannak?

Figyelt kérdés
Költöi kérdés, hogy miért három, s miért Pont magyarok?

2019. aug. 10. 16:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesirasi hibakert, amúgy kituno tanulo voltam, ha az segit szóval ez felszínes kijelentés, de ez van. Telorol vok
2019. aug. 10. 17:42
 12/21 A kérdező kommentje:
HA nem lenne szeretet a Földön, Mindenki meghalt volna már, mert ha senkinek nem lenne lelke, szíve, akkor nem lenne kedve élnie az élölényeknek, de az élet élni(!) akar, élni! Valamint Isten ha te ateista vagy s nem hiszel semmi természet felett I dolog ban, akkor csak gratulalok, mert elvagy sötétitve, vakitva, mivel a lét eleme a hitböl áll, ha nincs hit, nincs élet, mert a remény az, ami Mindenkit éltet!
2019. aug. 10. 17:52
 13/21 ******?! ***** válasza:
100%
Szeretném leszögezni, hogy nem olvastam az "összes" hozzászólást... Azonban magyarok? Három igazság? És akkor mi van? 😐 Miért pont három? Talán ennek lehet köze hozzá? [link] Mit védhetnek az angyalok? Azt kell nézni, hogy mit képviselnek és akkor a válasz egyértelmű. Azt is figyelembe kell venni, hogy a vallás milyen befolyással akart lenni a köznépre. Az agyalokkal és az Istenhittel irányítani őket és most is azt teszik.
2019. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ennek nincs köze semmiféle Bibliai hamis próféciához! Nekem önállo életem, történetem van amely egyedi s különleges

Egyébként semmit sem kell a próféciához kotni, eleve miért foglalkozik az ember olyannak, a miben nem is Hisz??

2019. aug. 10. 18:06
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Az is nagy illúzió, hogy istent e/3-ba rakod. Talán ez az elme legnagyobb illúziója, amit csak hihet.
2019. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Te is egy Nagy illúzió vagy akkor.

Szia

2019. aug. 10. 18:30
 17/21 ******?! ***** válasza:

"Ennek nincs köze semmiféle Bibliai hamis próféciához! Nekem önállo életem, történetem van amely egyedi s különleges"

Ó! Miért nincs? Hogyhogy nincs? Hogy jön ide az életed?

"Egyébként semmit sem kell a próféciához kotni, eleve miért foglalkozik az ember olyannak, a miben nem is Hisz??"

Prófécia? Hitt? Mégis miről beszélsz? Kérdezted miért hárman, azt válaszoltam, hogy a szentháromsághoz köthető. Azt is mondtam, hogy a vallás befolyást gyakorolt a közerkölcsre, amit most is tesz. Azt kell nézni honnan jöttek az angyalok. Honnan származik a hitt?... Vagy inkább utaltam a közerkölcsre? 🤔

2019. aug. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 ******?! ***** válasza:
15-ös barátunk, Morpheustól rossz kapszulát kapott? Fufufu! <<-- illusztrált gőgös nevetés.
2019. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a Biblia nem Illúzió visszaszívom! Nem hamis!
2019. aug. 11. 00:49
 20/21 anonim ***** válasza:
Üdv neked, Lucifer, halál angyala, ki aljas módon elárult. Hárman vagyunk
2019. aug. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!