Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Úgy el tudom adni a lelkem az...

Úgy el tudom adni a lelkem az ördögnek, hogy egy olyan emeber legyen belöllem aki őrűlt és semmitől nem fél és komoly tekintete van?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nagy hülyeségnek hangzik de nem kérek nagy hatalmat vagy valami mást csak azt hogy egy olyan személyiség legyek aki az ördög egyik hűséges emeber. És akkor így talán nem járhatok rosszul nem?

2019. aug. 11. 22:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
add el jofogason a lelked ott talan meg is veszik
2019. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tim Ravel ***** válasza:
50%
Egyszer mond el normál hangon amit kérsz tőle, és mond azt is, hogy mikortól meddig szeretnéd hogy tartson,mond el hogy utána elviheti a lelkedet neki adod, és onnantól őt szolgalod örökre! Egyedül legyél amikor elmondod, csak egyszer mond el, előtte hivd őt! Viszont ha azt kéred hogy őrült is legyél közben, akkor lehet hogy nem fogsz emlékezni semmire! Utána persze jó fájdalmas lesz az életed odaát örökre, és nem csak pár napra vagy évre, hanem örökre és szünet nélkül! Elmondok egy imát érted! Én már voltam halott és jártam ott, nem fog tetszeni amikor ott leszel,mert sokkal élethűbb mint itt, és végtelenül fájdalmas és nincsen szünet közben!, Egyből tudni fogod hogy miért vagy ott! Ha hiszed ha nem,pont ezért kerültem oda,eladtam magam neki,azt gondoltam hogy vicc az egész,elis felejtettem a nagy jólét ben 10 év alatt, amikor ott voltam egyből eszembe jutott minden! Teljesitette a kérést 2 hónapon belül,elvette cserébe azt akit a világon a legjobban szerettem, és ahogy letelt a 10 év meghaltam teljesen váratlanul, és ott ébredtem! Szó szerint isten hozott vissza onnan! És nem vicc amiket leírtam! Azért írtam le neked, hogy megmentselek! Ha nem hiszed, próbáld ki! Imádkozni fogok érted!
2019. aug. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tim Ravel ***** válasza:
Ne feledd,azt akit legjobban szeretsz az életben őt elveszi tőled már az elején cserébe,meghal az illető! Nem tudod átverni mert tudja kit szeretsz legjobban! És azon már nem fogsz tudni változtatni soha többé! Nagyon sajnállak téged, én is viccesen fogtam fel, életem legnagyobb hibája volt! Ha megteszed eszedbe fog jutni mit írtam neked,de akkor már késő lesz! Jézus nem fog kiemelni ha még hited sincsen, szívből jövő! Imádkozni fogok érted! Az atya legyen irgalmas hozzád! Nagyon sajnállak!!! Mert én már sajnos jól tudom, hogy mik várnak rád odaát!
2019. aug. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!