Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy férfi megszűlheti magát...

Egy férfi megszűlheti magát időutazás segítségével?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam az időhurok c. filmet és nagyon érdekel új esetet feszegetett. Egy lány csecsemőt tesznek egy árvaház ajtajánál. Tinédzser korában egyszer találkozott egy ismeretlen férfival, aki teherbe ejtette. A született kislányt elrabolják a korházból. Alig tudja feldolgozni. Később kiderül hogy férfi nemi szervei is vannak és át kel oprálni férfira. Utána férfiként él. Egy időutazó ügynök elviszi arra a pontra, amikor az ismeretlen férfival találkozott, ami saját maga a jövőben. Így saját magát teherbe ejti és meg is szüli saját magát.


Az időutazó ügynök elrabolja azt a kislányt, amit a lányként szűlt saját magától és lerakja a multban annak az árvaház kapujába, ahol őt találták. Ez azt jelenti, hogy saját magát szűlte meg és egyben saját maga ejtette teherbe is. Később saját maga lövi agyon az öregkori önmagát.


Lehetséges ez időutazással kivitelezve?


2019. aug. 13. 17:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy régi történet és az eredetiben egy drifter autóversenyző a férfi és egy kocsmában meséli amikor a végén agyonlövi sajátmagát.
2019. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Tim Ravel ***** válasza:
12%
Az idő nem úgy működik mint ahogyan jelenleg gondolod! Nem is úgy működik mint ahogyan a filmekben, és nem is úgy ahogyan azt Einstein kitalálta! Teljesen más a működési természete az időnek! Iskolában belétek nevelt rögzült dogmakban való vak hiedelem,..! Mivel rögzült az ál tudomány bennetek! Időutazás- könnyen működik, 800.000 éves élettartam- működik,2 másodperc per óra mindkét irányban- működik, * 1 pontos világegyetem*,* nincsen paradoxon és fekete lyuk sem * ! Egy mondás a végére- " Magyar a Magyarnak farkasa" nos ezért nem osztjuk meg a tudást! ( Gondoljátok amit csak akartok,homo sapiens sapiens a hülyebb fajta ember a földön, nevetséges értelmi szintű! Az aquariumi halakkal nem veszed fel a kapcsolatot.)
2019. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Idő, mint olyan csak viszonyítási alap, amit az ember talált ki, hogy tudjon mit kezdeni hajlandóságával, le tudja írni a körülötte történő eseményeket és megismerhesse a fizikai törvényszerűségeket. Valójában nincs idő, abban az értelemben, amiben mi használjuk. A dolgok élnek, meghalnak, minden mozog előre, de egységes "idő" koncepció nincs. Ami nekem tíz év, az egy bogárnak elképzelhetetlen. A világegyetem meg jóval nagyobb időkkel dobálózik, mint amit mi fel tudunk fogni.

Ami az "idő" utazást illeti, nem tudom, mennyire lenne lehetséges visszatérni pl. a Föld egy adott helyére, ahol x idővel (mint fizikai mértékegység) ezelőtt volt. Előre könnyebb lenne, ott tudjuk merre haladunk és milyen sebességel.

De ez ha lesz is ilyesmi, az erősen a jövő zenéje.

A film meg érdekesen hangzik a többségnek, de nekem a leírása alapján is röhejesen, sajnálom.

2019. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Fogalmazzunk úgy, hogy a relativitás elméletnek van olyan megoldása, melyből következőleg elméletben lehetséges az időutazás.
2019. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Tim Ravel


Csak egy kérdés: mindezt honnan tudod?

2019. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek:

Habár a filmet nem láttam, akár lehetséges, akár nem, mindenesetre a forgatókönyvíró beteg fantáziájára utal a téma.

Nem érdemes sokat agyalni rajta.


Tim Ravel:

Értem, a hozzáállásodat, hogy nem szívesen osztod meg a tudást, de engem akkor is nagyon érdekel. :)

Sokat olvastam arról, hogy megoldották az időutazást. Michio Kaku amerikai fizikus is beszélt erről, persze, csak némi információmorzsákat osztott meg.

Ezért nagyon hálás lennék, ha megírnád hol olvastad vagy láttad mindezt.

Mert azért nem mindenki farkas. :)

2019. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

T0ba.!


Köszi a pontosítást!

2019. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

# 15/17 T0ba. nevű felhasználó válasza:

Tim Ravel

Csak egy kérdés: mindezt honnan tudod?"


Hát nem látod Tóba, hogy a neve egy szójáték ? Time(T)Ravel...


Arra gondol, hogy az univerzum csak egy hologram. Az idő csak nekünk tűnik úgy hogy múlik. Minden az örök jelenben van az idők kezdete óta. Simán visszamehetsz az időben millió éveket és megváltoztathatsz dolgokat nem generál paradoxont. A hologram korrigálja magát. A jövőbe is mehetsz. Már most felidézhető a jövőd hiponózisban...

2019. aug. 14. 17:14
 19/34 ******?! ***** válasza:
Én is láttam a filmet elég rég volt már. Szerintem nem lehetséges, mert rengeteg paradoxon van, ráadásul egy férfiból nem lehet nő, mégha annak is operálja magát nem lehet méhe, nem igaz? Az időutazás sokkal, nagyon sokkal inkább fantasy, mint kivítelezhető.
2019. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Épp én is tegnap láttam az időhurok című filmet. :D
2019. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!