Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy férfi megszűlheti magát...

Egy férfi megszűlheti magát időutazás segítségével?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam az időhurok c. filmet és nagyon érdekel új esetet feszegetett. Egy lány csecsemőt tesznek egy árvaház ajtajánál. Tinédzser korában egyszer találkozott egy ismeretlen férfival, aki teherbe ejtette. A született kislányt elrabolják a korházból. Alig tudja feldolgozni. Később kiderül hogy férfi nemi szervei is vannak és át kel oprálni férfira. Utána férfiként él. Egy időutazó ügynök elviszi arra a pontra, amikor az ismeretlen férfival találkozott, ami saját maga a jövőben. Így saját magát teherbe ejti és meg is szüli saját magát.


Az időutazó ügynök elrabolja azt a kislányt, amit a lányként szűlt saját magától és lerakja a multban annak az árvaház kapujába, ahol őt találták. Ez azt jelenti, hogy saját magát szűlte meg és egyben saját maga ejtette teherbe is. Később saját maga lövi agyon az öregkori önmagát.


Lehetséges ez időutazással kivitelezve?


2019. aug. 13. 17:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"A hologram korrigálja magát."


Ja oké, hogy én eddig ezt hogy nem tudtam? :D


#26


"szellemileg sajnos nem áll készen az ember, és erkölcsileg sem erre a tudásra!"


Én érzem is hogy nem állok rá készen! Szellemileg! A tudásra!


"Értelmezhetetlen már ez a hozzászólásom is hiszen a nagy többség nek,!"


Fú ne is mondd, kétszer kellett újratelepítenem az agyam, mire elolvastam.

2019. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 ******?! ***** válasza:

#24 Az időutazás egyirányú, először meg kell érteni, hogy miért az. Maga az "idő" egy mértékegység, nincs jelentősége. Két test között mozgási sebesség. Az időutazás előre vagy az időtorzítása lehetőség, de visszafelé nem lehetséges, mert az esemény még csak nem is jött létre. Természetes engem is érdekel az időutazás "visszafelé". Mindig is szerettem a sci-fi-ket.

Ebben még Tim Ravel elmeállapotát is megemlítik: https://www.youtube.com/watch?v=qbc2qqbdVxA

2019. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Az önmagát megszülő főszereplő a klasszikus időparadoxon bemutatása, hogy ha létezne időutazás, felborulna az ok-okozati viszony.
2019. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 ******?! ***** válasza:
#33 így igaz, viszont szerintem a film nem foglalkozik a logikával, inkább a filozófia felé hajlik. Ráadásul nem hiszem, hogy a film a "lineáris" időben játszódik, sokkal inkább időutazás a multiverzum között. Ebben az esetben nincsenek időparadoxonok és nincs hatással a jelenre.
2019. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!