Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudatos álmodás elsajátításáva...

Tudatos álmodás elsajátításával, valóban javítható a félelmekkel való megküzdési erő, készség?

Figyelt kérdés

Itt, vagy valahol olvastam ezt egyszer, hogy terepet nyújt szembenézni a félelmekkel. Valakinek van erről tapasztalata?


Vagy mire jó használni? Csak annyit ad, hogy az álomban megélheted, amire az ébren töltött időben nincs lehetőséged, vagy ad pozitív változást is a valóság alakulására?


2019. aug. 17. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Igen keress egy személyt tudatos álomban elmondod neki mi a bajod es segiteni fog

Enis igy csináltam

Nézd meg az Eredet cimu filmet nagyon jo

2019. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem a tudatos álmodás segít, hanem a tudatosság. Tehát annak felismerése, hogy maga a félelem csak egy illúzió.

Úgy vagy képes felismerni, hogy elkezded függetleníteni magad az elmédtől, ami legyártja a félelmet.

Ezt pedig úgy tudod megtenni, ha minél többet figyelsz a jelenre, és elvonod a figyelmed az elmédről.

Kezdetben a testemre figyelmet nagyon sokat, mert az volt nagyon hatásos. A lábamban tartottam a figyelmem ameddig csak tudtam. Mindig amikor csak eszembe jutott, figyeltem valamire. Ha épp sétáltam, akkor a kezemre, ahogy épp a zsebemben van és a kulcsot fogja. Csak az a lényeg ,hogy tanuld meg irányítani a figyelmed. Minél többet figyelsz a jelenre, a figyelmed által annál kevesebb energiát kapnak a félelmeid, és így előbb-utóbb eltűnnek.

Én régen rendkívül szorongó voltam, tele voltam félelmekkel, még a boltba se mertem lemenni.

Most pedig már semmitől sem félek, mert szinte már teljesen tudatossá váltam az elmémre, ami magát a félelmet legyártja. Kezdj el a jelenre figyelni.

Lélegezz tudatosan, figyelj a testedre, arra, amit épp látsz, hallatsz. Próbálj minél éberebb lenni. Nem fog azonnal elmúlni a félelem, de minél többször és minél több ideig csinálod, annál gyorsabb lesz. Nekem kb 8 hónap alatt sikerült így megszabadulnom minden félelemtől és negatív érzéstől.

Ja és nagyon fontos, hogy mindig add meg magad a jelennek. Annak, ami épp történik.

2019. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem javította a lelki állóképességemet.
2019. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konkrét tapasztalatom nincs, de szerintem működhet a dolog, abból kiindulva, hogy én gyakran olyasmit álmodok meg olyasmit, amitől félek.
2019. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Tudatalattival csak tudatos álomba lehet kapcsolatba lépni persze lehet napkozben meditálgatni meg relaxálgatni se az szart se ér
2019. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!