Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elég nehezen írom le, sokan nem fogják ezt komolyan venni.

Komoly válaszokat várok.

Egy családi házban lakok/laktam többnyire.

Volt,hogy beléptem a szobámba, egyedül, rámtört a félelem; éjszaka már hónapok óta nem tudok aludni.

Mostanság többnyire a barátomnál lakok.

Sokszor vagyok egyedül, érzem más jelenlétét, és ehhez erős félelem társul...

Egyszerűen érzem, hogy valaki ott van.

Szinte rettegek.

Nem, nem bebeszélem magamnak ezt.

Sajnos nem tudok meglenni nyugodtan.

Ezt a ház legtöbb pontján érzem, viszont van 1-2 szoba, ami kivétel.

Hajnalokig fent vagyok, szinte alig alszom, hiába terelem el a gondolataimat...

Egyszerűen nem tudom nyugodt lenni.

Szinte már beleőrülök.

2 alkalommal hallottam 3-3 kopogást, gyáva voltam, hogy megnézzem mi az..

Ha belépek, már érzem ezt a "negatívat" ..

Ha valaki tud értelmes választ adni, szívesen fogadom.

Tudom, nem a legjobban fogalmaztam meg...

És nem is bolondultam meg...

Csak érdekel, hogy mi lehet ez.

Mert már lassan beleőrülök.



2019. szept. 12. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Több minden is lehet, sima tér memória is.

Elég biztos vagyok benne hogy semmi olyan amitől félned kéne, nem tud bántani vagy akármit is csinálni veled.

Legközelebb csak ignoráld ha érzékeled, vagy ha esetleg további kérdéseid vannak/meg akarod nézni mi lehet az akkor írj rám privátban.

2019. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tér memória? Ilyesmiről még nem is hallottam..
2019. szept. 12. 15:32
 3/8 amatorkriptozoologus ***** válasza:
76%

Nem kell paranormálisra gondolni. Meglehet hogy egy szorongásos kórképed kezd kialakulni. Fizikai tübeteket keress (nehézlégzés, olyan forróságérzet, mikor kínos helyzetbsn vagy) hátha van. akkor valószínű hogy kedélybetegség.

Ha nem az akkor valószínű hogy valami nem jó kezdett el csatlakozni hozzád. Azzal egyszerűen saját tapasztalataim szerint annyit kell csinálni hogy realizálod: ha Isten kezébe helyezed a dolgot, ő megvéd. Imádkozol hogy ne érhessen el semmi ami nem Isten oldalán áll. Az ilyen "lények" amiket az emberek paranormálisként tartanak számon csak a félelmedet akarják mert abból táplálkoznak. ha nincs félelem, nincs oka megkörnyékezni. De persze szívózni sem kell vele, viszont mindig kérj Istentől segítséget Krisztus nevében és bízz bennük. Így nem lesz félelem és a cucc ami ott van feltehetően odébb áll

2019. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel a "térmemóriával" vannak tele a skóciai és ír kastélyok,(pl.ismétlődő események)..helyek képesek átvenni a benne lakók esetleg traumatikus energiáit,kivetítéseit ahogyan a házad is a saját félelmeid,aztán egy idő után már öngerjesztővé válik,amit pszichikailag és mentálisan hozzáadsz azzal is változik,erősödik..(a teremtés művészete)...de ez inkább 1 negatív entitás ami beköltözött hozzád,főleg ha nem mindig érezted a jelenlétét ugyanabban a házban..esetleg követett,éjszakai alvás közben asztráltérben is kifigyelhetett (a vonzás törvényét biztosan ismered,hasonló hasonlót követ-traumatikus emlék lezárása a tudatalattiba-rettegés-parazita)


Csinálj tértisztítást tömjénnel,fehér gyertyával(utóbbit csak akkor égesd amikor fent vagy,mert ez egy meghívó) ez legyen az első kicsit talán segít,mást nem a közérzeteden biztosan,aztán vannak még lehetőségeid,mint angyali tisztítás a házat és téged,benne élőket (itt már keményebb energiákat mozgósítasz)...valamint végső esetben szakemberek behívása parapszichológus,látó-érző személyek...az egyházi segítség sztem nem lesz elég hatékony...ha szoktál imádkozni,SOHA de soha ne mond a végén az "amen" szócskát,mert az egészet a sötétnek adod/címzed,valamint összetett tenyérrel lezárod az energiákat,a legcélszerűbb kitárt karokkal felfelé fordított tenyérrel küldeni és fogadni az "áldást"..


NEM a félelemből táplálkozik,ez is katolikus ferdítés és az egész a szimbolikán alapul,de ezt most nem fogom leírni..

De a legfontosabb,hogy próbáld feloldani magadban a rettegést,felengedni-nagyítóalávonni-megérteni-elengedni!!!,mert ezaz amiért ott van...

2019. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bő és értelmes válaszokat! ❤

Megpróbálok mindent megtenni, és elzárni a félelmet magamtól, hátha segít!

2019. szept. 13. 01:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak abban az épületben érzed ezt, vagy más házakban is előfordul? Valami belső kép csak társul ezekhez a fálelmekhez, vagy nem ? Mikor érzed a jelenlétét, nem jelenik meg benned egy kép, hogy hogyan néz ki, aminek a jelenlétét érzed?

Meg aztán valóban számít a ház múltja is. Ha sok rossz, lehangoló dolog történt ott, vagy sok negatív gondolattól, érzéstől gyötört ember lakott benne, akkor ez is visszahathat.

Én is éreztem ilyen jelenlétet, manapság is érzem sokszor, csak megtanultam együtt élni vele, már megszoktam, nem parázok annyira.

2019. szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell együtt élni vele! Ha többször lettek már festve a falak, érdemes lekaparni a festékrétegeket, és valami olyan festékkel kell átfesteni, amelyik nem bocsát ki magából a közérzetre ható anyagokat.

Háromszor költöztem, mindháromszor ez volt a problémám. Miután átfestettem a szobák falait megszűnt ez a visszataszító érzés. Hét éve még a parkettát is ki kellett cserélnem. Nincsenek ilyen entitások sehol, csak a levegőben vannak olyan anyagok amik a közérzetünket módosítják.

2019. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szellemek nincsennek. Hangok éjszaka lehetnek, de ezeket nem bármiféle lények okozzák. A filmek, könyvek és egyéb jelenségek okozzák azt, hogyha egyedül vagy azt hiszed más is van. Ha soha életedben nem hallottál volna ilyen "természetfeletti" dolgokról sehol sem akkor most nem lenne semmi problémád. Ezt mind az elméd generálja, mármint a félelmet. Ajánlom, hogy valakihez fordulj.
2019. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!