Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért emelkedett fel magától...

Miért emelkedett fel magától az ablak puccoló spray?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma délután mosogatás közben a mellettem lévő tele ablak puccolóval spray magától felemelkedett és vissza esett az edény szárító mögé. Csak azok válaszát várom akikkel történt hasonló a szkeptikus pszichológiával mi magyarázó emberek ne írjanak mert nap estig tudnánk veszekedni arról hogy kinek és miben van igaza. Illetve fél éve a mobilom emelkedett fel előttem szép lassan a levegőben meg fordult és le ereszkedett ez mind az arcom előtt hajnali három óra után. Több ilyen történetem is van de ide most csak ennyit írok. Érdekel hogy mit gondoltok róla és volt e veletek hasonló. :)

#szellem #démon #tárgy elmozdulás #telekinézis.
2019. szept. 25. 01:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

Nem sokat tudok a spontán telekinézisről, de ez az lehet és talán te magad idézed ezeket elő, persze nem tudatosan. A te korodban gyakoribb, tehát a fiataloknál.

Velem olyan fordult többször is elő, hogy pl kávéspohárban a kanál, sokáig érintetlenül állt, aztán mikor hirtelen ránéztem, a kanál csörömpölve megfordult benne. Volt, hogy asztalon egy kis plüsállat (rögzitve volt) valahogy mégis körbefordult, a perifériás látásommal érzékeltem ahogy elfordul és hát nem örültem...sokáig jellemző volt, hogy ha ideges voltam, tönkrement valamilyen elektromos cucc körülöttem. Érdekes dolgok ezek.

2019. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Lehet végül is. Azta ez tényleg érdekes. Köszönöm hogy meg osztottad velem te vagy az első normális kommentelő. :)
2019. szept. 25. 21:14
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Life is strange
2019. szept. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én egyszer ültem a szobámban és néztem a tvt egyszer csak észrevettem a szemem sarkából hogy egy lap ami az asztalomon volt felemelkedett amikor odanéztem pedig leesett.
2021. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!