Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet valami szellem van a...

Lehet valami szellem van a lakásban?

Figyelt kérdés

Párommal 1 hónapja költöztünk be egy panel lakásba. 1-2 hete különböző kopácsolások, matatások hallhatóak esténként, illetve a víz lubickoló hangjára (még a nappaliban is) és nem érthető de tökéletesen hallható emberi motyogásra is felfigyelünk. Ezen felül van hogy az elektronikai eszközeink is megbolondulnak ha használni szeretnénk őket.

Lehet ennek valami kísértet az oka pl. kopogó szellem? Ha igen, mit lehet tenni?


2019. szept. 25. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A körülöttetek lakók zajait halljátok. ( Alsó, fölső, oldal szomszédok) Én is laktam panelben , ha házgyári, akkor ott még a beszédet is hallottuk.
2019. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Nem szellem ez, csak a szomszédok. :)
2019. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a panelban! Szokd meg. Semmilyen szellem nincs.
2019. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A panel a legrosszabb ilyen szempontból. Persze lehet szellem is, de hogy a szomszédoknak még a fingását meg szuszogását is át fogjátok hallani, abban biztos lehetsz. A vízbugyogás pl azt jelenti, épp fürdik valamelyik. Fúrni, flexelni, húst kloffolni vasárnap szeretnek :) szexelni, fapapucsban ugrókötelezni, ajtót csapkodni meg hajnal 2 körül.
2019. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy közösülésre emlékeztető hangokat hallottam a panellakásomban. Lehet, hogy egy szellem párocska közösült éppen a lakásban ?!
2019. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!