Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A lakásban lehet szellem,...

A lakásban lehet szellem, démon? Lent

Figyelt kérdés
Nem szó szerint értem,hanem mondjuk rossz entitások,negatív energiák stb??

2019. máj. 5. 22:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok?
2019. máj. 5. 22:55
 2/8 foryixing válasza:

Persze, hogy lehet. Nekem rendszeres látogatóm "valaki". Legutóbb például egy erős lökést éreztem felfelé az ágyam alól, nagyon megijedtem.

Rá egy napra elleptek különböző helyeken zöld-kék foltok és horzsolások. Pedig semmit sem csináltam.

Miért kérdezed? Nálad vannak ilyenek esetleg?

2019. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát van rá esély. Voltak fura dolgok, és többen mondták már hogy furcsa érzésük van a lakásban vagy valamelyik szobában.
2019. máj. 5. 23:51
 4/8 foryixing válasza:
Nem tudom, elképzelhető. De inkább szellem, mint démon. A szellemek pedig nem bántanak.
2019. máj. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is érzek hasonló dolgokat.Érdekes,de én is éreztem olyat, mint amit az egyik válaszoló írt, hogy mintha valaki meglökte volna az ágyat alatta, ilyen fura hullámzó érzés. Nálunk tárgyak,dolgok tűnnek el, és elő is kerülnek ott, ahol már milliószor megnéztük!! Ha nem tapasztalom ezeket el sem hiszem.Egyszer egyedül voltam otthon, elmentem a fűrdőbe, mire vissza jöttem kb.10 perc múlva a kislámpa búra az ágyán közepére volt állítva..na akkor kiszaladtam a lakásból ki az udvarra. Vannak érdekes és hihetetlen dolgok, amire nincs logikus magyarázat..
2019. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tudok rá megoldást! 100%-os megoldás.
2019. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Természettudós vagyok, vannak dolgok amiket nem akartam elhinni, de az orrom előtt végeztek kísérleteket, ami bebizonyította. Na már most szellemet még nem láttam, sem pedig ilyen paranormális jelenséget. Szóval én jelen pillanatban egyáltalán nem hiszek az ilyesmiben
2019. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia, 10 éve vagyok a szakmában.

A dolgok amiket leírtál nem túl erős de érezhető entitásra utalnak.

Nem kell félned tőle azért jelez mert menni szeretne.

Érdekelne az ügyed, ha szeretnél és még aktuális küldj egy üzenetet kérlek.

2019. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!